Anthony Russo | ||
Jay Chandrasekhar | ||
Robert Berlinger | ||
Lev L. Spiro | ||
John Fortenberry | ||
Paul Feig | ||
Troy Miller | ||
Peter Lauer | ||
Lee Shallat Chemel | ||
Mitchell Hurwitz | ||
Joe Russo | ||
Greg Mottola |
Jason Bateman | Michael Bluth | |
Portia de Rossi | Lindsay Bluth Fünke | |
Will Arnett | Gob Bluth | |
Michael Cera | George-Michael Bluth | |
Alia Shawkat | Maeby Fünke/ | |
Tony Hale | Buster Bluth/ | |
David Cross | Tobias Fünke | |
Jeffrey Tambor | George Bluth Sr./ | |
Jessica Walter | Lucille Bluth | |
Ron Howard | Narrator/ | |
Henry Winkler | Barry Zuckerkorn | |
Liza Minnelli | Lucille Austero | |
Mae Whitman | Ann Veal | |
Justin Grant Wade | Steve Holt | |
B.W. Gonzalez | Lupe | |
Justin Lee | Annyong Bluth | |
Jeff Garlin | Mort Meyers | |
Judy Greer | Kitty Sanchez | |
Jay Johnston | Officer Taylor | |
Isla Fisher | Rebel Alley | |
Chris Diamantopoulos | Marky Bark/ | |
Ed Begley Jr. | Stan Sitwell | |
Kristen Wiig | Young Lucille Bluth | |
Charlie Hartsock | Ted | |
Michael Paul Chan | Judge Lionel Ping | |
Ian Roberts | The Literal Doctor | |
Christine Taylor | Sally Sitwell | |
Maria Bamford | Debrie Bardeaux | |
Charlize Theron | Rita | |
Patricia Velasquez | Marta Estrella | |
Amy Poehler | Bride of Gob | |
Dave Thomas | Trevor | |
Mo Collins | Starla | |
James Lipton | Warden Stefan Gentles | |
Bob Einstein | Larry | |
Terry Crews | Herbert Love | |
John Michael Higgins | Wayne Jarvis | |
Scott Baio | Bob Loblaw | |
Michael Bartel | Young Michael/ | |
Stacey Grenrock-Woods | Trisha Thoon | |
Jerry Minor | Officer Carter | |
Ben Stiller | Tony Wonder | |
Tom Massmann | Love Security Guard | |
Julia Louis-Dreyfus | Maggie Lizer | |
Seth Rogen | Young George Bluth | |
Martin Mull | Gene Parmesan | |
Bronwen Masters | Adelaide | |
Carl Weathers | Carl Weathers | |
Peter Jason | Storage Dave/ | |
Regi Davis | Guard/ | |
Bob Glouberman | Dave the Aide/ | |
Richard Jin Namkung | Paul 'P Hound' Huan | |
Mac Brandt | Coast Guardsman | |
J.J. Wall | Uncle Paul/ | |
Daniel Amerman | Mark Cherry | |
Issam Tahan | Chauffeur | |
Jonathan Schmock | Lionel/ | |
Sam Pancake | James Alan Spangler | |
Ed Helms | James Carr | |
David Reynolds | White Power Bill | |
Alan Tudyk | Pastor Veal | |
John Slattery | Doctor Norman | |
Jason Aaron Tinero | Young Buster | |
Karen Maruyama | China Garden | |
Danielle Cipolla | Young Maeby | |
Tom Saunders | Tom | |
Becky Thyre | Loretta | |
Maggie Rowe | Juror #4/ | |
John Yuan | Doug Fleer | |
Matt Yuan | Dean Fleer | |
Bernie Kopell | Judge Kornzucker | |
Eli Vargas | Perfecto Telles/ | |
Pedro Lopez | Mercado Salesman | |
Woon Young Park | Marauder | |
Max Winkler | Young Barry Zuckerkorn | |
Debra Mooney | Joan Bark | |
Alden Villaverde | Little Justice/ | |
Bruno Oliver | Guard | |
Christian Lavery | Young George-Michael | |
Sarah Scott | 'Beautiful' Kitty/ | |
Leonor Varela | Marta Estrella | |
Steve Ryan | J. Walter Weatherman | |
Malik Yoba | Ice | |
Dick Van Patten | Cal Cullen | |
Jane Lynch | Cindi Lightballoon | |
Rob Corddry | Moses Taylor | |
Tommy Tune | Argyle Austero | |
Michael Blieden | Agent Cummings | |
Rocky McMurray | Warden James Buck | |
Ione Skye | Mrs. Veal | |
Dan Horton | Marcus/ | |
Jack McBrayer | Country Club Waiter | |
Abraham Higginbotham | Gary | |
Mary Lynn Rajskub | Heartfire | |
Robb Skyler | Accountant | |
Brian Grazer | Brian Grazer | |
Jess Rowland | Derrin the Guard | |
Parvesh Cheena | Kabir | |
Mather Zickel | Executive/ | |
Simon Helberg | Jeff |
John Foy | (producent) | |
Brad Copeland | (co-producent) | |
John Levenstein | (consulting producer) | |
James Vallely | (co-výkonný producent) | |
Diane Mercer | (vedoucí produkce) | |
Richard Rosenstock | (co-výkonný producent) | |
David Nevins | (výkonný producent) | |
John Amodeo | (producent) | |
David Shafer | (production associate producer) | |
Chuck Martin | (supervising producer) | |
Victor Hsu | (producent) | |
Jennifer Crittenden | (consulting producer) | |
Mitchell Hurwitz | (výkonný producent) | |
Dean Lorey | (co-výkonný producent) | |
Tally Barr | (vedoucí produkce) | |
Barbara Feldman | (producent) | |
Michael Cera | (consulting producer) | |
Ron Howard | (výkonný producent) | |
Brian Grazer | (producent) |
Peter Lyons Collister | ||
Greg Harrington | ||
James Hawkinson |
David Schwartz |
Richard Candib | ||
Kabir Akhtar | ||
Robert Bramwell | ||
A.J. Dickerson | ||
Steven Sprung | ||
Ruthie Aslan | ||
Lee Haxall | ||
Stuart Bass | ||
Mark Scheib |
Nanci Roberts | ||
Dawn Snyder | ||
Dan Butts | ||
Denny Dugally |
Katie Sparks |
Marie Larkin | (kadeřnice) | |
Stephanie Coffey | (maskér) | |
Vito Trotta | (hlavní kadeřník) | |
Jean Webber | (kadeřnice) | |
Ben Bornstein | (sochař - loutkař Creature Effects, Inc., malíř Creature Effects, Inc.) | |
Gary J. Perticone | (hlavní kadeřník) |
Scott Cobb | ||
W. Stewart Campbell | ||
Kandy Stern |
Maureen Osborne | ||
Jennifer Lukehart | ||
Ellen Brill |
John F. Beard | ||
Andy Richter | ||
Jim Cramer | ||
Dave Attell | ||
Richard Simmons |