Aaron Sorkin |
Eddie Redmayne | Tom Hayden | |
Alex Sharp | Rennie Davis | |
Sacha Baron Cohen | Abbie Hoffman | |
Jeremy Strong | Jerry Rubin | |
John Carroll Lynch | David Dellinger | |
Yahya Abdul-Mateen II | Bobby Seale | |
Mark Rylance | William Kunstler | |
Joseph Gordon-Levitt | Richard Schultz | |
Ben Shenkman | Leonard Weinglass | |
J.C. MacKenzie | Thomas Foran | |
Frank Langella | Judge Julius Hoffman | |
Danny Flaherty | John Froines | |
Noah Robbins | Lee Weiner | |
John Doman | John Mitchell | |
Michael Keaton | Ramsey Clark | |
Kelvin Harrison Jr. | Fred Hampton | |
Caitlin FitzGerald | Agent Daphne O'Connor | |
Brady Jenness | David Dellinger's Son | |
Meghan Rafferty | Mrs. Dellinger | |
Juliette Angelo | Juror 6 | |
Brendan Burke | Bailiff | |
Tah von Allmen | Mrs. Winter | |
Alan Metoskie | Allen Ginsberg | |
John Gawlik | Policeman That Arrests Jerry | |
Kevin O'Donnell | Bar Patron 1 | |
Gavin Haag | Bar Patron 2 | |
Alice Kremelberg | Bernadine | |
Tiffany Denise Hobbs | Sondra | |
Steve Routman | David Stahl | |
Madison Nichols | Demonstrator | |
John F. Carpenter | Detective Bell | |
Larry Mitchell | Detective Frapoly | |
Wayne Duvall | Detective Deluca | |
Mike Geraghty | Detective Sam McGiven | |
Michael Brunlieb | Eddie | |
James Pravasilis | Egg Throwing Crowd Member | |
Vic Kuligoski | Frat Boy 1 | |
Brandon Fierro | Frat Boy 2 | |
Calvin Ticknor-Swanson | Frat Boy 3 | |
Gabrielle Perrea | Girl in Beret | |
Damian Young | Howard Ackerman | |
Michelle Hurst | Housekeeper Jane | |
Tony Lawry | Man | |
Kathleen Garrett | Mitchell's Secretary | |
Matthew LeFevour | Officer 1 | |
Christian Litke | Officer 2 | |
Max Adler | Officer Wojohowski | |
Michael Bassett | Officer Quinn | |
Shawn Parsons | Policeman in Haymarket | |
Julian Hester | Policeman on Bullhorn | |
John Quilty | Reporter Jack | |
Kate Miller | Reporter Marjorie | |
Edward Fletcher | Reporter Sy | |
C.J. Wilson | Sergeant Scott Scibelli | |
Blair Lewin | Woman in Tavern | |
Jessica Wood | Bartender | |
Steven Komito | Marshal | |
Marco Lama | Someone in the Crowd | |
Ben Kass | Reporter 7 | |
Gabriel Franken | Reporter 8 | |
Ed Flynn | Reporter 9 | |
Alex Henderson | Young Man | |
David Fierro | Bailiff 2 | |
Sam Nelson Harris | Band Lead Singer | |
Marlee Mendelson | Band Member | |
Hana Chew | Band Member | |
Ashley Trumbo | Band Member | |
Allison Trumbo | Band Member | |
Shane Skidmore | Band Member | |
Jeffrey Yonkus | Band Member | |
Maria Jacobson | Band Member | |
Brendan Brown | Band Member | |
Dan MacDonald | Band Member | |
Keeley Morris | Female Protestor | |
Thomas John Gallagher | Radio Cop | |
Michael A. Dean | Carl Oglesby | |
Elizabeth Holder | Juror 11 | |
Robert L. Anderson III | Courtroom Gallery Supporter/Journalist (neoficiálně) | |
Richard Bertisch | Bar Patron (neoficiálně) | |
Leonardo Bevilacqua | Student Activist (neoficiálně) | |
David Bianco | Chicago Policeman #1 (neoficiálně) | |
Clay Blanchette | Lincoln Park Reporter (neoficiálně) | |
Ian Bonds | Protester (neoficiálně) | |
Colin Bowles | Radical Protester (neoficiálně) | |
Charlotte J. Bradshaw | Courtroom Opposer (neoficiálně) | |
Jamaal Burcher | Black Panther (neoficiálně) | |
Gillian Cooper | Courtroom Protestor (neoficiálně) | |
Jeff Dlugolecki | Protester (neoficiálně) | |
Bobby Easley | Riot Policeman/National Guardsman (neoficiálně) | |
Lex Elle | Riot Cop (neoficiálně) | |
Richard L. Entrup | Courtroom Protestor/Photojournalist (neoficiálně) | |
Brandon Essig | Abbie's Friend (neoficiálně) | |
Mark Falvo | Courtroom Spectator (neoficiálně) | |
George Field | Protestor (neoficiálně) | |
Brian Flanders | Extra (neoficiálně) | |
Tucker Fordyce | Protester (neoficiálně) | |
Brian Garvens | Protestor (neoficiálně) | |
Ken Holmes | Activist/Radical (neoficiálně) | |
Alex D. Jennings | Courtroom Activist (neoficiálně) | |
Marco Lamberti | College Student (neoficiálně) | |
Dylan LaRay | Protestor (neoficiálně) | |
Henry Lombardo | Museum Kid (neoficiálně) | |
Vlad Lopatin | Courtroom Activist (neoficiálně) | |
Elio Lorenzo | Abbie's Gang (neoficiálně) | |
Theodora Loukas | Reporter (neoficiálně) | |
Paul Malave | National Guard (neoficiálně) | |
Brianna Masyn | Schultz Kid (neoficiálně) | |
Palmyra Mattner | College Student/Activist (neoficiálně) | |
Kevin D. McGee | Juror (neoficiálně) | |
Michael Oilar | Chicago Riot Police/National Guardsman (neoficiálně) | |
Rebi Paganini | Protester (neoficiálně) | |
Thomas Peters | Protestor (neoficiálně) | |
Charlie Petrach | Press Photographer (neoficiálně) | |
Elissa Piszel | Juror (neoficiálně) | |
Ricky Romanek | Protester (neoficiálně) | |
Ariona Rose | Hippie (neoficiálně) | |
James Sarli | US Marshal (neoficiálně) | |
Darren Sheehan | Riot Policeman (neoficiálně) | |
Chelsea Sheets | Assistant Prosecutor (neoficiálně) | |
Tristan Layne Tapscott | Protestor (neoficiálně) | |
Joseph Thomas | Tom's Friend (neoficiálně) | |
Matthew J. Valadez | National Guard (neoficiálně) | |
Jackie Watkins | Courtroom Gallery Supporter (neoficiálně) | |
Adelaide Wilson | Protester (neoficiálně) | |
Tim Wilson | Mr. Calley (neoficiálně) | |
Lauren Yaffe | Government Office Worker (neoficiálně) | |
Jake Youngman | Student Protester (neoficiálně) |
Aaron Sorkin | (napsal) |
Evan Metropoulos | (výkonný producent) | |
Jonathan Moore | (co-výkonný producent) | |
James Rodenhouse | (výkonný producent) | |
Kristina Rivera | (co-výkonný producent) | |
Nicole Alexandra Shipley | (výkonný producent) | |
Cody Saintgnue | (výkonný producent) | |
Buddy Patrick | (výkonný producent) | |
Dru Davis | (výkonný producent) | |
Emily Hunter Salveson | (co-výkonný producent) | |
Stuart M. Besser | (producent) | |
Laurie MacDonald | (výkonný producent) | |
Matt Jackson | (producent) | |
Sarah Schroeder-Matzkin | (výkonný producent) | |
Andrew C. Robinson | (výkonný producent) | |
Walter F. Parkes | (výkonný producent) | |
Charles Miller | (co-producent) | |
Ryan Donnell Smith | (výkonný producent) | |
Debra Taweel | (co-výkonný producent) | |
Jared Underwood | (výkonný producent) | |
Nia Vazirani | (výkonný producent) | |
Monica Levinson | (výkonný producent) | |
Marc Butan | (výkonný producent) | |
J. Todd Harris | (co-výkonný producent) | |
Lauren Lohman | (výkonný producent) | |
Joseph P. Reidy | (co-producent) | |
Kristie Macosko Krieger | (výkonný producent) | |
Cary Anderson | (co-výkonný producent) | |
Gail Benefiel | (co-výkonný producent) | |
Tyler Thompson | (producent) | |
Slava Vladimirov | (výkonný producent) | |
Shivani Rawat | (výkonný producent) | |
Marc Platt | (producent) | |
Misook Doolittle | (výkonný producent) | |
Maurice Fadida | (výkonný producent) | |
Thorsten Schumacher | (výkonný producent) | |
Steve Matzkin | (výkonný producent) | |
Anthony Katagas | (výkonný producent) | |
Jan McAdoo | (výkonný producent) | |
Nancy Kirhoffer | (post production producer) | |
Stephanie Garvin | (co-výkonný producent) | |
Mickey Gooch Jr. | (výkonný producent) | |
Sacha Baron Cohen | (vedoucí produkce) | |
Max Adler | (co-výkonný producent) |
Phedon Papamichael | (director of photography) |
Daniel Pemberton |
Alan Baumgarten |
Shane Valentino |
Susan Lyall |
Mickie Paskal | (neoficiálně) | |
Jennifer Rudnicke | (neoficiálně) | |
Francine Maisler |
Ernesto Solo | ||
Nick Francone | (supervising art director) | |
Julia Heymans |
Andrew Baseman |
Daniel Pemberton | ||
Celeste |
Walter Cronkite | (archivní záběry, neoficiálně) | |
Richard J. Daley | (archivní záběry, neoficiálně) | |
Lyndon B. Johnson | (archivní záběry, neoficiálně) | |
Robert F. Kennedy | (archivní záběry, neoficiálně) | |
Martin Luther King | (archivní záběry, neoficiálně) |