NafilmyČlánky > Oscar - víme, jak to dopadne!

Oscar - víme, jak to dopadne!

publikováno: 28.02.2016

Jako každý rok přichází Nafilmy se svou tradiční predikcí výsledků předávání Oscarů a přestože vítězové údajně nejsou jednoznační, některé kategorie jsou podle nás naprosto jasné.

Oscar - víme, jak to dopadne!

Šílený Max - Zběsilá cesta získá co do počtu nejvíce Oscarů, avšak převážně za technické kategorie (střih, výprava, zvuk, střih zvuk. efektů, masky, kostýmy). V kategorii nejlepší film ale vyhraje jeho hlavní rival REVENANT Zmrtvýchvstání, který si odnese i sošku za režii, kameru a dočká se i DiCaprio.

Další vážní konkurenti pak budou ohodnoceni pouze za scénář - Spotlight za originální a Sázka na nejistotu za adaptovaný.

Jistotu může mít herečka v hlavní roli Brie Larsonová, naopak velký otazník se vznáší nad kategoriemi herců ve vedlejší roli, kde Nafilmy sází na Sylvestera Stalloneho a Alicii Vikanderovou.

Neudělit Oscara za tyto filmy by pak bylo přímo trestuhodné: animovaný film - V Hlavě, hudba - Ennio Morricone za Osm hrozných a neanglicky mluvený film - Saulův syn.

Předpověď Nafilmů se z velké části shoduje s vašimi tipy, z čehož mají Nafilmy velkou radost:-)

Držíme palce, ať vaše tipy vyjdou, a odpočítáváme minuty do nočního přenosu na ČT 2, dívejte se!


autor: Xixao rubrika: Filmové novinky přečteno: 2x
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace