NafilmyDuna > Tvůrci

Tvůrci: Duna (2021)

Režie
Denis  Villeneuve Denis Villeneuve (directed by)

Účinkující
Timothée  Chalamet Timothée Chalamet Paul Atreides
Rebecca  Ferguson Rebecca Ferguson Lady Jessica Atreides
Oscar  Isaac Oscar Isaac Duke Leto Atreides
Jason  Momoa Jason Momoa Duncan Idaho
Stellan  Skarsgård Stellan Skarsgård Baron Vladimir Harkonnen
Stephen McKinley Henderson Stephen McKinley Henderson Thufir Hawat
Josh  Brolin Josh Brolin Gurney Halleck
Javier  Bardem Javier Bardem Stilgar
Sharon  Duncan-Brewster Sharon Duncan-Brewster Dr. Liet Kynes
Chang  Chen Chang Chen Dr. Wellington Yueh
Dave  Bautista Dave Bautista Beast Rabban Harkonnen
David  Dastmalchian David Dastmalchian Piter de Vries
  Zendaya Zendaya Chani
Charlotte  Rampling Charlotte Rampling Reverend Mother Mohiam
Babs  Olusanmokun Babs Olusanmokun Jamis
Benjamin  Clémentine Benjamin Clémentine Herald of the Change
Souad  Faress Souad Faress Bene Gesserit Sister
Golda  Rosheuvel Golda Rosheuvel Shadout Mapes
Roger  Yuan Roger Yuan Lieutenant Lanville
Seun  Shote Seun Shote Arrakeen Residency Gardener
Neil  Bell Neil Bell Sardaukar Bashar
Oliver  Ryan Oliver Ryan Hawat Specialist
Stephen  Collins Stephen Collins Harkonnen Trooper
Charlie  Rawes Charlie Rawes Harkonnen Trooper
Richard  Carter Richard Carter Harkonnen Trooper
Ben  Dilloway Ben Dilloway Sardaukar Assassin
Elmi Rashid Elmi Elmi Rashid Elmi Shamir
Tachia  Newall Tachia Newall Tanat
Gloria  Obianyo Gloria Obianyo Female Fremen
Fehinti  Balogun Fehinti Balogun Male Fremen
Dora  Kápolnai-Schvab Dora Kápolnai-Schvab Baron Servant
  Joelle Joelle Baron Servant
Jimmy  Walker Jimmy Walker Atreides Lieutenant
Paul  Bullion Paul Bullion Sardaukar Soldier
Milena  Sidorova Milena Sidorova Human Spider Proxy
János  Timkó János Timkó Harkonnen Guard
Jean  Gilpin Jean Gilpin Bene Gesserit Ancestors (hlas)
Marianne  Faithfull Marianne Faithfull Bene Gesserit Ancestors (hlas)
Ellen  Dubin Ellen Dubin Bene Gesserit Ancestors (hlas)
Károly  Baksai Károly Baksai Atreides Soldier (neoficiálně)
Björn  Freiberg Björn Freiberg Leto Officer (neoficiálně)
Balázs  Megyeri Balázs Megyeri Sardaukar Soldier (neoficiálně)
Michael  Nardone Michael Nardone Gurney Sergeant (neoficiálně)
Duncan  Pow Duncan Pow Hawat Officer (neoficiálně)
Ferenc Iván Szabó Ferenc Iván Szabó Leto Officer (neoficiálně)
Laszlo  Szilagyi Laszlo Szilagyi Sardaukar Soldier (neoficiálně)
Peter  Sztojanov Jr. Peter Sztojanov Jr. Sardaukar Soldier (neoficiálně)
István  Áldott István Áldott Sardaukar Soldier (neoficiálně)

Scénář
Eric  Roth Eric Roth (scénář)
Denis  Villeneuve Denis Villeneuve (scénář)
Frank  Herbert Frank Herbert (based on the novel Dune written by)
Jon  Spaihts Jon Spaihts (scénář)

Produkce
Byron  Merritt Byron Merritt (výkonný producent)
Vasco  Xu Vasco Xu (vedoucí produkce)
Joseph M. Caracciolo Jr. Joseph M. Caracciolo Jr. (producent)
Richard P. Rubinstein Richard P. Rubinstein (výkonný producent)
Cale  Boyter Cale Boyter (producent)
Chris  Carreras Chris Carreras (co-producent)
Mary  Parent Mary Parent (producent)
Denis  Villeneuve Denis Villeneuve (producent)
Per Henry Borch Per Henry Borch (line producer Norway Unit)
Jessica  Derhammer Jessica Derhammer (co-producent)
Herbert W. Gains Herbert W. Gains (výkonný producent)
John  Harrison John Harrison (výkonný producent)
Joshua  Grode Joshua Grode (výkonný producent)
Jon  Spaihts Jon Spaihts (výkonný producent)
Brian  Herbert Brian Herbert (výkonný producent)
Kim  Herbert Kim Herbert (výkonný producent)
Thomas  Tull Thomas Tull (výkonný producent)
Fuad  Khalil Fuad Khalil (producent Jordan)
Tanya  Lapointe Tanya Lapointe (výkonný producent)

Kamera
Greig  Fraser Greig Fraser (director of photography)

Hudba
Hans  Zimmer Hans Zimmer ((music by))

Střih
Joe  Walker Joe Walker (film editor)

Architekt
Patrice  Vermette Patrice Vermette

Kostýmy
Bob  Morgan Bob Morgan (co-costume designer)
Jacqueline  West Jacqueline West

Casting
Francine  Maisler Francine Maisler
Jina  Jay Jina Jay

Masky
Love  Larson Love Larson
Eva Von Bahr Eva Von Bahr
Donald  Mowat Donald Mowat

Umělecký vedoucí
Gergely  Rieger Gergely Rieger
Karl  Probert Karl Probert (senior art director)
Tom  Brown Tom Brown (supervising art director)
David  Doran David Doran (art director vehicles)
Tibor  Lázár Tibor Lázár
Samy  Keilani Samy Keilani ((second unit))

Výprava
Richard  Roberts Richard Roberts
Zsuzsanna  Sipos Zsuzsanna Sipos

Vizualní efekty
Gerd  Nefzer Gerd Nefzer
Paul  Lambert Paul Lambert
Tristan  Myles Tristan Myles
Brian  Connor Brian Connor

Zvuk
Mark A. Mangini Mark A. Mangini
Doug  Hemphill Doug Hemphill
Theo  Green Theo Green
Ron  Bartlett Ron Bartlett
Mac  Ruth Mac Ruth

90%
  • %

Musíte se přihlásit

Hodnotit nebo komentovat můžete až po příhlášení.

Přihlásit se

Zaregistrovat se

Celkem 1 hodnocení

Oblíbenost

Tento týden žádná změna

Odhad databáze

  • %



Mohlo by vás zajímat

ico ico ico ico ico ico ico ico
Duna
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace