NafilmyHabermannův mlýn > Tvůrci

Tvůrci: Habermannův mlýn (2010)

Režie
Juraj  Herz Juraj Herz

Účinkující
Mark  Waschke Mark Waschke August Habermann
Karel  Roden Karel Roden Karel Březina
Radek  Holub Radek Holub Mašek
Jan  Hrušínský Jan Hrušínský Václav Pespichal
Ben  Becker Ben Becker Sturmbannführer Kurt Koslowski
Oldřich  Kaiser Oldřich Kaiser Brichta
Jaromír  Dulava Jaromír Dulava účetní Hora
Zuzana  Kronerová Zuzana Kronerová Eliska Masek
Hannah  Herzsprung Hannah Herzsprung Jana Habermann
Wilson Gonzalez Ochsenknecht Wilson Gonzalez Ochsenknecht Hans Habermann
Michal  Pavlata Michal Pavlata
Franziska  Weisz Franziska Weisz Marta Brezina
Andrej  Hryc Andrej Hryc Bürgermeister Jan Hartl
Martin  Stránský Martin Stránský
Martin  Sitta Martin Sitta
Paulína  Bohmerová Paulína Bohmerová
Petr  Pochop Petr Pochop
Václav  Legner Václav Legner
Klára  Cibulková Klára Cibulková
Zdenék  Braunschläger Zdenék Braunschläger
Veronika  Gajerová Veronika Gajerová
Tomáš  Zielinski Tomáš Zielinski
Petr  Drozda Petr Drozda
Roman  Vejdovec Roman Vejdovec
Martina  Hudecková Martina Hudecková
Marie  Boková Marie Boková
Radek  Zima Radek Zima
Ludmila  Molinová Ludmila Molinová
Matěj  Hádek Matěj Hádek
Gabriela  Dorantová Gabriela Dorantová
Dylan Don Dirka Dylan Don Dirka
Martin  Umbach Martin Umbach Karel Brezina
Hans Georg Panczak Hans Georg Panczak Masek
Willi  Roebke Willi Roebke Brichta
Christoph  Jablonka Christoph Jablonka Jaromir Dulava (hlas)
Michael  Schwarzmaier Michael Schwarzmaier Vaclav Pespichal (hlas)
Michael  Gahr Michael Gahr Zdenék Braunschläger (hlas)
Claus  Brockmeyer Claus Brockmeyer Michal Pavlata
Anita  Höfer Anita Höfer Marie Spurná
Ulrich  Frank Ulrich Frank Václav Legner
Elisa  Ragheb Elisa Ragheb Marie Boková
Ziad  Ragheb Ziad Ragheb Matéj Hádek/Jakub Smid (hlas)
Walter von Hauff Walter von Hauff Josef Moravec Motov (hlas)
Jurij  Gotowtschikow Jurij Gotowtschikow (voice: German version)
Maximilian  Belle Maximilian Belle (voice: German version)
Thomas  Albus Thomas Albus (voice: German version)
Arthur  Galiandin Arthur Galiandin (voice: German version)
Luna  Ragheb Luna Ragheb (voice: German version)
Gerhard  Acktun Gerhard Acktun (voice: German version)
Edwin  Warkantin Edwin Warkantin (voice: German version)
Mona  Ragheb Mona Ragheb (voice: German version)
Ruth  Küllenberg Ruth Küllenberg (voice: German version)
Osman  Ragheb Osman Ragheb (voice: German version)
Viktorie  Taberyova Viktorie Taberyova (voice: German version)
Marion  Hartmann Marion Hartmann (voice: German version)
Hans Rainer Müller Hans Rainer Müller (voice: German version)
Maximilian  Wagner Maximilian Wagner (voice: German version)
Jacqueline  Belle Jacqueline Belle (voice: German version)
Niko  Macoulis Niko Macoulis (voice) (hlas)
Naiyana  Wagner Naiyana Wagner (voice: German version)
Katrin  Fröhlich Katrin Fröhlich (voice: German version)
Stefan  Günther Stefan Günther (voice: German version)
David  Stepan David Stepan (voice: German version)
Julian  Manuel Julian Manuel (voice: German version)
Oliver  Blaha Oliver Blaha Anton Bachler (neoficiálně)
Erika  Guntherova Erika Guntherova Village Girl (neoficiálně)
Marie  Spurná Marie Spurná Woman (neoficiálně)
Veronika  Arichteva Veronika Arichteva

Scénář
Juraj  Herz Juraj Herz (spolupráce na scénáři)
Wolfgang  Limmer Wolfgang Limmer (scénář)
Jan  Drbohlav Jan Drbohlav (spoluautor scénáře)
Josef  Urban Josef Urban (kniha Habermanns Mühle)
Carina  Landau Carina Landau (dialogy German version)

Produkce
Lucki  Stipetic Lucki Stipetic (co-producent)
Jörg  Westerkamp Jörg Westerkamp (výkonný producent)
Thomas  Becker Thomas Becker (výkonný producent)
Karel  Dirka Karel Dirka (producent)
Veit  Heiduschka Veit Heiduschka (co-producent)
Klaus  Kähler Klaus Kähler (výkonný producent)
Jan  Kudela Jan Kudela (producent)
Pavel  Nový Pavel Nový (producent)
Philip  Schulz-Deyle Philip Schulz-Deyle (line producer)

Kamera
Alexander  Šurkala Alexander Šurkala

Hudba
Elia  Cmiral Elia Cmiral

Střih
Melanie  Werwie Melanie Werwie

Architekt
Petr  Fořt Petr Fořt

Kostýmy
Simona  Rybáková Simona Rybáková

Casting
Zdena  Munzarová Zdena Munzarová

Masky
Anna  Nobel-Nobielska Anna Nobel-Nobielska (key makeup artist)

Umělecký vedoucí
Karel  Vaňásek Karel Vaňásek

Výprava
Petr  Zuza Petr Zuza

Vizualní efekty
Thomas  Menz Thomas Menz (title designer CinePostproduction GmbH)
Vit  Sedlacek Vit Sedlacek (matchmove artist)
Tomas  Kalhous Tomas Kalhous (head of 2D, senior compositor)
Ales  Killian Ales Killian (compositor)
Jirí  Linhart Jirí Linhart (vyzuální efekty)

Výroba
Vaclav  Mottl Vaclav Mottl (unit production manager)

Asistent režie
Tereza  Herz Tereza Herz (first assistant director)
Jan  Mensik Jan Mensik (first assistant director)

Hudební oddělení
Milan  Jílek Milan Jílek (music recordist)
Adam  Klemens Adam Klemens (dirigent)
Mark  Robertson Mark Robertson (muzikant violin solos)
John  Whynot John Whynot (score mixer)

Kamera a světla
Jiří  Gazda Jiří Gazda (key grip)
Larry D. Horricks Larry D. Horricks (still photographer)
David  Mamula David Mamula (video operator)
Tomas  Munzberger Tomas Munzberger (assistant camera)
Jiří  Navrátil Jiří Navrátil (hlavní osvětlovač)
Jaromir  Sedina Jaromir Sedina (steadicam operator)
Dylan Don Dirka Dylan Don Dirka (still photographer)

Zvuk
Max  Bauer Max Bauer (foley artist)
Tomáš  Bělohradský Tomáš Bělohradský (sound)
Veronika  Brtova Veronika Brtova (sound recording production manager)
Normann  Büttner Normann Büttner (foley recordist)
Lukas  Chyska Lukas Chyska (dialogue editor)
Daniel  Dietenberger Daniel Dietenberger (mistr zvuku)
Ivo  Heger Ivo Heger (sound re-recording mixer)
Marie-Paule  Ragheb Marie-Paule Ragheb (sound recording production manager)
Hubertus  Rath Hubertus Rath (sound re-recording mixer)
Bernhard  Vogl Bernhard Vogl (adr)
Osman  Ragheb Osman Ragheb (dubbing director)

Oddělení střihu
Meike  Weimann Meike Weimann (colorist)
Andreas  Minuth Andreas Minuth (digital intermediate editor)
Kai  Schröter Kai Schröter (assembly editor)

Kostýmní oddělení
Iveta  Trmalova Iveta Trmalova (vedoucí kostýmů)

Umělecké oddělení
Stanislav  Suva Stanislav Suva (scenic painter)
Simek  Vitek Simek Vitek (scenic painter)

Ostatní
Helena  Hejcová Helena Hejcová (public relations)
Martin  Knoll Martin Knoll (digital laboratory supervisor)
Magdalena  Kovarova Magdalena Kovarova (production coordinator)
Jan  Resl Jan Resl (extras coordinator)
Marketa  Tom Marketa Tom (asistent produkce)

Kaskadér
Jiří  Horký Jiří Horký (kaskadér)
Jindrich  Klaus Jindrich Klaus (dublér)
Jan  Petrina Jan Petrina (dublér)
Petr  Drozda Petr Drozda (koordinátor kaskadérů)

86%
  • %

Musíte se přihlásit

Hodnotit nebo komentovat můžete až po příhlášení.

Přihlásit se

Zaregistrovat se

Celkem 7 hodnocení

Oblíbenost

Tento týden o 2% lepší

Odhad databáze

  • %



Mohlo by vás zajímat

ico ico ico ico ico ico ico ico
Habermannův mlýn
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace