Martin Scorsese |
Ben Kingsley | Papa Georges | |
Sacha Baron Cohen | nádražní inspektor | |
Chloë Grace Moretz | Isabelle | |
Asa Butterfield | ||
Christopher Lee | Monsieur Labisse | |
Ray Winstone | ||
Michael Stuhlbarg | ||
Helen McCrory | Mama Jeanne | |
Frances de la Tour | Madame Emilie | |
Emily Mortimer | ||
Jude Law | ||
Richard Griffiths | Monsieur Frick | |
Kevin Eldon | Policeman | |
Gulliver McGrath | Young Tabard | |
Shaun Aylward | Street Kid | |
Emil Lager | Django Reinhardt | |
Angus Barnett | Theatre Manager | |
Edmund Kingsley | Camera Technician | |
Max Wrottesley | Train Engineer | |
Marco Aponte | Train Engineer Assistant | |
Ben Addis | Salvador Dali | |
Robert Gill | James Joyce | |
Ed Sanders | Young Tabard's Brother | |
Terence Frisch | Circus Barker | |
Max Cane | Circus Barker | |
Frank Bourke | Gendarme | |
Stephen Box | Gendarme | |
Mihai Arsene | French Fisherman | |
Eric Haldezos | Policeman | |
Martin Scorsese | Photographer | |
Catherine Balavage | Parisian Cafe Women (neoficiálně) | |
Graham Curry | Railway Porteur 71 (neoficiálně) | |
Amanda Dyar | Train Station Pedestrian (neoficiálně) | |
Kostas Katsikis | Business Man (neoficiálně) | |
Hugo Malpeyre | Theater Guest (neoficiálně) | |
Ed Pearce | Business Man (neoficiálně) | |
Gino Picciano | Worker (neoficiálně) | |
Brian Selznick | Eager Student (neoficiálně) |
John Logan | (scénář) | |
Brian Selznick | (kniha The Invention of Hugo Cabret) |
Georgia Kacandes | (výkonný producent) | |
Johnny Depp | (producent) | |
David Crockett | (výkonný producent) | |
Barbara De Fina | (výkonný producent) | |
Christi Dembrowski | (výkonný producent) | |
Emma Tillinger Koskoff | (výkonný producent) | |
Charles Newirth | (výkonný producent) | |
Tim Headington | (producent) | |
Graham King | (producent) | |
Martin Scorsese | (producent) |
Robert Richardson |
Howard Shore |
Thelma Schoonmaker |
Dante Ferretti |
Sandy Powell |
Ellen Lewis |
Diane Jaurey | (additional makeup artist) | |
Mandy Gold | (crowd makeup artist) | |
Wendy Kemp Forbes | (maskér crowd) | |
Sophia Burnage | (daily hair assistant) | |
Andrew Simonin | (crowd hairdresser) | |
Nicola Buck | (crowd makeup supervisor) | |
Marianna Kyriacou | (crowd hair junior) | |
Patt Foad | (crowd makeup trainee dailies) | |
Hovette Stephanie | (wig maker) | |
Katie Lee | (daily assistant hairdresser) | |
Konnie Daniel | (hairdresser dailies) | |
Liberty Haynes | (maskér) | |
Jessica Brooks | (crowd makeup artist) | |
Nuria Mbomio | (make up artist crowd) | |
Lisa Mustafa | (crowd hair stylist, wigmaking) | |
Laura Lilley | (maskér crowd) | |
Catherine Davies | (kadeřnice) | |
Jessica Needham | (crowd makeup artist) | |
Nina Pratley | (crowd hair junior dailies) | |
Sarah Downes | (make up artist crowd) | |
Teri Galati | (crowd hair trainee dailies) | |
Barbara Taylor | (crowd hair supervisor) | |
Pascale Recher | (crowd hair junior) | |
Belles Berry | (crowd hair trainee) | |
Sylvia Atkins | (crowd hair assistant dailies) | |
Emilie Bourdet | (maskér France) | |
Hannah Edwards | (maskér crowd) | |
Zoey Stones | (kadeřnice) | |
Jan Archibald | (hlavní návrhář účesů) | |
Ann Buchanan | (personal designer Sir Ben Kingsley) | |
Nikita Rae | (maskér Crowd) | |
Rachael Speke | (hair assistant) | |
Julio Parodi | (crowd hair stylist) | |
Jana Carboni | (crowd makeup artist) | |
Sally Crouch | (crowd hair junior) | |
Morag Ross | (makeup - návrhář) | |
Tamsin Dorling | (daily makeup artist) | |
Avril Carpentier | (additional makeup artist) | |
Florence Roumieu | (key makeup artist) | |
Marie-Pierre Hattabi | (extra hair stylist) | |
Jean-Christophe Roger | (maskér) | |
Laura Schalker | (hair and makeup artist daily) | |
Mathilde Humeau | (maskér) | |
Olivier Seyfrid | (kadeřnice) | |
Suzanne Stokes-Munton | (personal hair stylist Sir Ben Kingsley) |
Alastair Bullock | ||
Martin Foley | ||
Christian Huband | ||
Dimitri Capuani | ||
Steve Carter | ||
Luca Tranchino | ||
Stuart Rose | ||
David Warren | ||
Ashley Winter | ||
Stéphane Cressend |
Francesca Lo Schiavo |
Joss Williams | (vedoucí speciálních efektů) |
Ben Grossmann | (vfx supervisor Pixomondo) | |
Josh Singer | ||
Alex Henning | (dfx supervisor Pixomondo) | |
Robert Legato | (vedoucí vizuálních efektů) |
Robert Legato | (second unit director) |
Philip Stockton | (mistr zvuku) | |
Tom Fleischman | (sound re-recording mixer) | |
Eugene Gearty | ||
John Midgley | (zvuk) |
Charles Chaplin | (archivní záběry, neoficiálně) | |
Douglas Fairbanks | (archivní záběry, neoficiálně) | |
Buster Keaton | (archivní záběry, neoficiálně) | |
Harold Lloyd | (archivní záběry, neoficiálně) |