Phil Lord | ||
Christopher Miller |
Will Arnett | Batman/Bruce Wayne (hlas) | |
Elizabeth Banks | Wyldstyle/Lucy (hlas) | |
Craig Berry | Blake/Additional Voices (hlas) | |
Alison Brie | Unikitty (hlas) | |
David Burrows | Octan Robot/Additional Voices (hlas) | |
Anthony Daniels | C-3PO (hlas) | |
Charlie Day | Benny (hlas) | |
Amanda Farinos | Mom (hlas) | |
Keith Ferguson | Han Solo (hlas) | |
Will Ferrell | Lord Business/President Business/The Man Upstairs (hlas) | |
Will Forte | Abraham Lincoln (hlas) | |
Dave Franco | Wally (hlas) | |
Morgan Freeman | Vitruvius (hlas) | |
Todd Hansen | Gandalf/Additional Voices (hlas) | |
Jonah Hill | Green Lantern (hlas) | |
Jake Johnson | Barry (hlas) | |
Keegan-Michael Key | Foreman Jim (hlas) | |
Kelly Lafferty | Lord Business' Assistant (hlas) | |
Chris McKay | Larry The Barrista/Additional Voices (hlas) | |
Christopher Miller | TV Presenter (hlas) | |
Graham Miller | Duplo (hlas) | |
Liam Neeson | Bad Cop/Good Cop/Pa Cop (hlas) | |
Doug Nicholas | Surfer Dave/Additional Voices (hlas) | |
Shaquille O'Neal | Shaq (hlas) | |
Nick Offerman | Metal Beard (hlas) | |
Chris Paluszek | Robot Foreman (hlas) | |
Chris Pratt | Emmet Brickowoski (hlas) | |
Chris Romano | Joe (hlas) | |
Jadon Sand | Finn | |
Cobie Smulders | Wonder Woman (hlas) | |
Melissa Sturm | Gail/Ma Cop (hlas) | |
Jorma Taccone | Shakespeare/Additional Voices (hlas) | |
Channing Tatum | Superman (hlas) | |
Billy Dee Williams | Lando (hlas) | |
Leiki Veskimets | Computer (hlas) |
Dan Hageman | (námět) | |
Kevin Hageman | (námět) | |
Phil Lord | (námět, scénář) | |
Christopher Miller | (námět, scénář) |
Igor Khait | (co-producent) | |
Jill Wilfert | (výkonný producent) | |
Seanne Winslow | (výkonný producent) | |
John Powers Middleton | (co-producent) | |
Allison Abbate | (výkonný producent) | |
Benjamin Melniker | (výkonný producent) | |
Michael E. Uslan | (výkonný producent) | |
Will Allegra | (vedoucí produkce) | |
Bruce Berman | (výkonný producent) | |
Matthew Ashton | (výkonný producent) | |
Dan Lin | (producent) | |
Jon Burton | (výkonný producent) | |
Kathleen Fleming | (výkonný producent) | |
Amber Naismith | (vedoucí produkce) | |
Zareh Nalbandian | (výkonný producent) | |
Roy Lee | (producent) | |
Matt Skiena | (výkonný producent) |
Barry Peterson | ||
Pablo Plaisted |
Mark Mothersbaugh |
David Burrows | ||
Chris McKay |
Grant Freckelton |
Mary Hidalgo |
Tammy Ashmore | (makeup department head) |
Jo Li | ||
Akiva Schaffer | ||
Shawn Patterson | ||
Andy Samberg | ||
Jorma Taccone |