Rob Reiner |
Madeline Carroll | Juli Baker | |
Callan McAuliffe | Bryce Loski | |
Rebecca De Mornay | Patsy Loski | |
Anthony Edwards | Steven Loski | |
John Mahoney | Chet Duncan | |
Penelope Ann Miller | Trina Baker | |
Aidan Quinn | Richard Baker | |
Kevin Weisman | Daniel Baker | |
Morgan Lily | malá Juli | |
Ryan Ketzner | malý Bryce | |
Gillian Pfaff | malá Lynetta | |
Michael Boza | Teasing Boy | |
Beau Lerner | škádlící chlapec | |
Jacquelyn Evola | dívka na hřišti | |
Taylor Groothuis | dívka na hřišti | |
Elly Bryant | dívka na hřišti | |
Ashley Taylor | Sherry Stalls | |
Israel Broussard | Garrett | |
Cody Horn | Lynetta | |
Frankie Potochick | dítě sousedů | |
Quintin Hicks | pracovník | |
Wallace Bridges | pracovník | |
Inga R. Wilson | paní Kimbleová | |
Jake Reiner | Skyler | |
Michael Bolten | Mark Baker | |
Shane Harper | Matt Baker | |
Linda Auwers | Mrs. Meisner | |
Ruth Crawford | Mrs. Steuby | |
Stefanie Scott | Dana Tressler | |
Joseph Varsanik | chlapec na chodbě | |
Tyler Martin Moylan | chlapec na chodbě | |
Tristan DeRoches | chlapec na chodbě | |
Patricia Lentz | paní McClureová | |
Spencer Rohatynski | chlapec na dražbě | |
Chase Gall | chlapec na dražbě | |
Matthew Gold | Eddie Trulock | |
Alora Catherine Smith | Melanie | |
Kelley Donnelly | Liz | |
Sophina Saggau | Macy | |
Michele Messmer | Pellova máma | |
Kara Pacitto | Interview Twin | |
Katelyn Pacitto | Interview Twin | |
Clarinda Ross | Interview First Kiss | |
Scott Joel Gizicki | postižený pacient (neoficiálně) | |
Aramis Knight | hlas (neoficiálně) | |
Rod Myers | mladý Richard (neoficiálně) |
Rob Reiner | (scénář) | |
Andrew Scheinman | (scénář) | |
Wendelin Van Draanen | (kniha) |
David Siegel | (výkonný producent) | |
Frank Capra III | (co-producent) | |
Liz Glotzer | (výkonný producent) | |
Alan Greisman | (producent) | |
Rob Reiner | (producent) |
Thomas Del Ruth |
Marc Shaiman |
Robert Leighton |
Bill Brzeski |
Durinda Wood |
Janet Hirshenson | ||
Jane Jenkins |
Kimberley Kirkpatrick | (third makeup artist) | |
Marie Larkin | (assistant department head hair stylist) | |
Dennis Liddiard | (makeup department head) | |
Medusah | (department head hair) | |
Jeannette Moriarty | (assistant hair stylist) | |
Clifton Chippewa | (kadeřnice) | |
Jessica Y. Hernandez | (additional makeup artist) | |
Louise Holoday | (additional makeup artist) | |
Kimberly Jones | (additional makeup artist) |
Desma Murphy |
Danielle Berman |