NafilmyMěsto > Tvůrci

Tvůrci: Město (2010)

Režie
Ben  Affleck Ben Affleck

Účinkující
Ben  Affleck Ben Affleck Doug MacRay
Rebecca  Hall Rebecca Hall Claire Keesey
Jon  Hamm Jon Hamm FBI S.A. Adam Frawley
Jeremy  Renner Jeremy Renner James Coughlin
Blake  Lively Blake Lively Krista Coughlin
  Slaine Slaine Albert 'Gloansy' Magloan
Owen  Burke Owen Burke Desmond Elden
Titus  Welliver Titus Welliver Dino Ciampa
Pete  Postlethwaite Pete Postlethwaite Fergus 'Fergie' Colm
Chris  Cooper Chris Cooper Stephen MacRay
Dennis  McLaughlin Dennis McLaughlin Rusty
Corena  Chase Corena Chase Agent Quinlan
Brian  Scannell Brian Scannell Henry
Kerri  Dunbar Kerri Dunbar Henry's Girl
Tony  V. Tony V. Vericom Crew Chief
Isaac  Bordoy Isaac Bordoy Alex Colazzo
Michael  Yebba Michael Yebba Beacon G.I. Joe Driver
Daniel  Woods Daniel Woods BPD Sergeant at Krista's Accident
Jimmy Joe Maher Jimmy Joe Maher Inside Man at Fenway
Mark  Berglund Mark Berglund Young Security Guard
Ralph  Boutwell Ralph Boutwell Cashcom Guard
Michael  Romig Michael Romig Cashcom Guard
Michael  Malvesti Michael Malvesti Atlantic Truck Courier
Jack  Neary Jack Neary Arnold Washton
Ed  O'Keefe Ed O'Keefe Morton Previt
Joe  Lawler Joe Lawler Task Force Agent Conlan
Ben  Hanson Ben Hanson FBI SWAT Team Leader
Brian  White Brian White FBI SWAT #1
Richard  Caines Richard Caines FBI SWAT #2
Frank  Garvin Frank Garvin Police Captain
Danny  Ring Danny Ring Cop Giving Statement
Gary  Galone Gary Galone Internal Affairs Officer at Fenway
David  Catanzaro David Catanzaro Fenway Detective
Jeremiah  Kissel Jeremiah Kissel Claire's Lawyer
Malik  McMullen Malik McMullen Plain Clothed FBI Agent
Charles C. Winchester III Charles C. Winchester III Gate D Police Officer
Adam J. Husband Adam J. Husband Gate D Police Officer
Danny  DeMiller Danny DeMiller Eskimo Story Speaker
Susan  Rawlinson Susan Rawlinson NA Speaker
Sean  Locke Sean Locke NA Speaker
Peter  Looney Peter Looney NA Speaker
Lennin  Pena Lennin Pena Colazzo's Friend
James  McKittrick James McKittrick Cop Who Looks Away
Ted  Arcidi Ted Arcidi Cedar Junction C.O.
Bryan  Connolly Bryan Connolly Cedar Junction C.O. Visitors Area
Quan Liang Chen Quan Liang Chen Monument Laundry Owner
Alex  Winston Alex Winston Police Photographer
Michael F. Murphy Michael F. Murphy Michael Houlihan
Michele  Cressinger Michele Cressinger Margie
Kimberly  Mahoney Kimberly Mahoney Warren Tavern Waitress
Bobby  Curcuro Bobby Curcuro Man in Harvard Square
Ginaya  Green Ginaya Green Krista's Friend
Nicole  Page Nicole Page Krista's Friend
Georgia  Lyman Georgia Lyman Neptune's Waitress
Robert  Boyden Robert Boyden Vericom Employee
Jamie  Ghazarian Jamie Ghazarian Dancer at Foxy Lady
Chick  Bernhardt Chick Bernhardt Marty McGuire (neoficiálně)
David  Boston David Boston Man at Casino Cash in Window Line (neoficiálně)
Alexandra  Bussell Alexandra Bussell Pedestrian (neoficiálně)
Katelyn  Cahill Katelyn Cahill Student/Pedestrian (neoficiálně)
Jeffrey  Corazzini Jeffrey Corazzini Boston Police Officer (neoficiálně)
Tommy  Dallace Tommy Dallace FBI Agent Danny Hawkins (neoficiálně)
Mary A. DeBriae Mary A. DeBriae Poker Player (neoficiálně)
Jeffrey  Feingold Jeffrey Feingold FBI Agent (neoficiálně)
Keith  Fluker Keith Fluker Boston PD (neoficiálně)
Carlos  Foglia Carlos Foglia FBI Agent Gary Clark (neoficiálně)
Jim  Ford Jim Ford FBI SWAT (neoficiálně)
John  Franchi John Franchi Townie (neoficiálně)
Victor  Garber Victor Garber Assistant Bank Manager (neoficiálně)
Dan  Marshall Dan Marshall Pedestrian Harvard Professor/Graduate Student (neoficiálně)
Jeff  Martineau Jeff Martineau Car Driver (neoficiálně)
Robert  Masiello Robert Masiello Train Conductor (neoficiálně)
Kevin  McCormick Kevin McCormick Inmate (neoficiálně)
Thomas  Olson Thomas Olson CSI Officer (neoficiálně)
Don  Orsillo Don Orsillo Red Sox Play-by-Play Announcer (neoficiálně)
Americo  Presciutti Americo Presciutti Policeman (neoficiálně)
Duncan  Putney Duncan Putney FBI Agent (neoficiálně)
Eric  Ryan Eric Ryan Boston Police Officer (neoficiálně)
Billy  Silvia Billy Silvia FBI Task Force (neoficiálně)
Rich  Skinner Rich Skinner Corrections Officer (neoficiálně)
George J. Vezina George J. Vezina FBI Special Task Force Agent (neoficiálně)

Scénář
Peter  Craig Peter Craig (scénář)
Aaron  Stockard Aaron Stockard (scénář)
Chuck  Hogan Chuck Hogan (kniha Prince of Thieves)
Ben  Affleck Ben Affleck (scénář)

Produkce
Jon  Jashni Jon Jashni (výkonný producent)
Thomas  Tull Thomas Tull (výkonný producent)
Graham  King Graham King (producent)
Chay  Carter Chay Carter (co-producent)
David  Crockett David Crockett (výkonný producent)
William  Fay William Fay (výkonný producent)
Basil  Iwanyk Basil Iwanyk (producent)

Kamera
Robert  Elswit Robert Elswit (director of photography)

Hudba
David  Buckley David Buckley
Harry  Gregson-Williams Harry Gregson-Williams

Střih
Dylan  Tichenor Dylan Tichenor

Architekt
Sharon  Seymour Sharon Seymour

Kostýmy
Susan  Matheson Susan Matheson

Casting
Lora  Kennedy Lora Kennedy

Masky
Marleen  Alter Marleen Alter (maskér)
Raul  Hernandez Raul Hernandez (kadeřnice)
John E. Jackson John E. Jackson (makeup department head)
Cathrine A. Marcotte Cathrine A. Marcotte (hlavní kadeřník)
Kelvin R. Trahan Kelvin R. Trahan (hair department head)
Chris  Grondin Chris Grondin (makeup effects painter) (neoficiálně)
Koji  Ohmura Koji Ohmura (speciální makeup W.M. Creations) (neoficiálně)
Nichole  Pleau Nichole Pleau (key makeup artist second unit) (neoficiálně)
Brenda  McNally Brenda McNally (kadeřnice) (neoficiálně)
Trish  Seeney Trish Seeney (key makeup artist)

Umělecký vedoucí
Peter  Borck Peter Borck

Výprava
Maggie  Martin Maggie Martin

Speciální efekty
James L. Roberts James L. Roberts (special effects gang boss) (neoficiálně)
Adam  Taylor Adam Taylor (special effects technician) (neoficiálně)
Scott  Willis Scott Willis (special effects technician) (neoficiálně)
Johnny  Franco III Johnny Franco III (special effects shop foreman)
Allen  Hall Allen Hall (vedoucí speciálních efektů)
John  Ruggieri John Ruggieri (special effects lead pyrotechnician)
Andy  Weder Andy Weder (special effects on-set foreman)
Bob  Williams Bob Williams (special effects foreman)
Gary  Pilkinton Gary Pilkinton (special effects technician) (neoficiálně)

Vizualní efekty
Holli  Alvarado Holli Alvarado (matte painter) (neoficiálně)
Josh  Singer Josh Singer
Trent  Claus Trent Claus (flame artist) (neoficiálně)
Richard  Hirst Richard Hirst (vyzuální efekty [hy*drau"lx])
Zack  Judson Zack Judson (visual effects artist)
Sean  Devereaux Sean Devereaux (plate supervisor) (neoficiálně)
Dave  Levine Dave Levine (vyzuální efekty [hy*drau"lx])
Brian  Drewes Brian Drewes (on-set visual effects producer) (neoficiálně)
Jeremiah  Sweeney Jeremiah Sweeney (vyzuální efekty [hy*drau"lx])
Miles  Friedman Miles Friedman (visual effects coordinator) (neoficiálně)
Max  Leonard Max Leonard (visual effects coordinator) (neoficiálně)
Robert  Olsson Robert Olsson (matte painter) (neoficiálně)
Austin  Roderique Austin Roderique (digital artist) (neoficiálně)
Cliff  Welsh Cliff Welsh (flame compositor) (neoficiálně)
Casey  Allen Casey Allen (vyzuální efekty [hy*drau"lx])
Chris  Ingersoll Chris Ingersoll (compositor) (neoficiálně)
Brian  Nugent Brian Nugent (vyzuální efekty [hy*drau"lx])

Výroba
Molly  Allen Molly Allen (production supervisor second unit)
David  Crockett David Crockett (unit production manager)
Tina  Anderson Tina Anderson (post-production supervisor)
Jeff  Valeri Jeff Valeri (production supervisor)

Asistent režie
Meaghan F. McLaughlin Meaghan F. McLaughlin (second second assistant director)
Donald  Murphy Donald Murphy (first assistant director)
David  Sardi David Sardi (first assistant director second unit)
Andrew  Ward Andrew Ward (second assistant director second unit)
Dylan  Tichenor Dylan Tichenor (second unit director) (neoficiálně)
Alexander  Witt Alexander Witt (second unit director)
Mollie  Stallman Mollie Stallman (additional second assistant director)
Peter  Dress Peter Dress (second assistant director)

Hudební oddělení
Justin Caine Burnett Justin Caine Burnett (additional score programmer)
Satnam  Ramgotra Satnam Ramgotra (muzikant) (neoficiálně)
Halli  Cauthery Halli Cauthery (orchestrator)
Martin  Tillman Martin Tillman (muzikant electric cello solos) (neoficiálně)
Anthony  Lledo Anthony Lledo (additional score programmer guitar, muzikant guitar) (, neoficiálně)
Meri  Gavin Meri Gavin (assistant music editor)
Jamie  Luker Jamie Luker (score mixer)
Jennifer  Hammond Jennifer Hammond (orchestrator)
Lili  Haydn Lili Haydn (muzikant violin solos)
Malcolm  Luker Malcolm Luker (score mixer)
Scott  Johnson Scott Johnson (assistant music editor)
Ladd  McIntosh Ladd McIntosh (orchestrator)
Costa  Kotselas Costa Kotselas (score mixer)
Peter  Rotter Peter Rotter (music contractor) (neoficiálně)
Gretchen  O'Neal Gretchen O'Neal (score coordinator)
Adam Milo Smalley Adam Milo Smalley (hudební editor)
Margaret  Yen Margaret Yen (music consultant)
Sally  Boldt Sally Boldt (temp music editor) (neoficiálně)
Kim  Carroll Kim Carroll (muzikant guitar) (neoficiálně)
Peter  DiStefano Peter DiStefano (muzikant guitar) (neoficiálně)
Tom  Hardisty Tom Hardisty (score recordist) (neoficiálně)
Hugh  Marsh Hugh Marsh (muzikant) (neoficiálně)
Esther  McIntosh Esther McIntosh (orchestration coordinator) (neoficiálně)
Tony  Morales Tony Morales (muzikant electric guitar) (neoficiálně)

Kamera a světla
James R. Mitchell James R. Mitchell (hlavní osvětlovač second unit) (neoficiálně)
Christian J. Hollyer Christian J. Hollyer (2. asistent kamery "b" camera)
Frank  Buono Frank Buono (operátor kamery doggicam) (neoficiálně)
Twig  Johnson Twig Johnson (elektrikář) (neoficiálně)
John  Szajner John Szajner (key first assistant camera second unit) (neoficiálně)
Brian A. Pitts Brian A. Pitts (generátor operátor) (neoficiálně)
Barry  Idoine Barry Idoine (1. asistent kamery "a" camera)
Jan  Burgess Jan Burgess (2. asistent kamery second unit) (neoficiálně)
John R. Kaplan John R. Kaplan (dolly grip) (neoficiálně)
Travis  Trudell Travis Trudell (rigging electrician) (neoficiálně)
Billy  Patsos Billy Patsos (key grip second unit)
Tim  Dunbar Tim Dunbar (elektrikář) (neoficiálně)
Damon  Lemay Damon Lemay (2. asistent kamery "c" camera, second unit) (neoficiálně)
Fred  Young Fred Young (best boy electric second unit) (neoficiálně)
Guy  Holt Guy Holt (elektrikář) (neoficiálně)
Michael  Kenner Michael Kenner (key grip)
Donald  Burghardt Donald Burghardt (1. asistent kamery second unit) (neoficiálně)
Austin  Keller Austin Keller (lighting technician) (neoficiálně)
Aaron  Tyburski Aaron Tyburski (set electrician second unit) (neoficiálně)
Josh  Pressey Josh Pressey (video assist operator second unit)
Dru  Dunnaway Dru Dunnaway (rigging electrician) (neoficiálně)
Johnathon R. Martin Johnathon R. Martin (grip) (neoficiálně)
Jeff  Kunkel Jeff Kunkel (dolly grip)
Thomas  Calandrillo Thomas Calandrillo (supertechnocrane technician) (neoficiálně)
Mark  Killian Mark Killian (camera loader reshoots) (neoficiálně)
Wally  Webber Wally Webber (grip) (neoficiálně)
Roger  Marbury Roger Marbury (rigging assistant lighting technician)
Joe  Chess Joe Chess (a-camera / steadicam operator) (neoficiálně)
David  LaCarubba David LaCarubba (additional loader) (neoficiálně)
Frans  Wetterings III Frans Wetterings III (hlavní osvětlovač additional photography) (neoficiálně)
David  Puopolo David Puopolo (key rigging grip)
Eric  Dvorsky Eric Dvorsky (1. asistent kamery aerial unit) (neoficiálně)
Brandon James Maxham Brandon James Maxham (elektrikář) (neoficiálně)
Alexander  Witt Alexander Witt (director of photography second unit)
Dawn Marie Richard Dawn Marie Richard (grip) (neoficiálně)
John  Morris John Morris (best boy grip)
Jason  Cortazzo Jason Cortazzo (libra head technician) (neoficiálně)
Frank La Frazia Frank La Frazia (elektrikář) (neoficiálně)
Derek  Whittington Derek Whittington (elektrikář) (neoficiálně)
Colin  Anderson Colin Anderson (operátor kamery, steadicam operator)
Bradford  Ralston Bradford Ralston (video assist operator)
Michael  Dynice Michael Dynice (grip second unit) (neoficiálně)
David  Moir David Moir (still photographer second unit) (neoficiálně)
Mike  Moyer Mike Moyer (hlavní osvětlovač second unit)
Joshua  Dreyfus Joshua Dreyfus (set generator operator) (neoficiálně)
JD  Leedham JD Leedham (grip second unit) (neoficiálně)
Steven J. Winslow Steven J. Winslow (camera technician Wescam) (neoficiálně)
Michael  Geoghegan Michael Geoghegan (grip second unit) (neoficiálně)
Erik L. Brown Erik L. Brown (1. asistent kamery "b" camera)
Shawn S. Ryder Shawn S. Ryder (best boy rigging grip)
Geoff  Eads Geoff Eads (rigging electrician) (neoficiálně)
Evan  Nelson Evan Nelson (technocrane operator) (neoficiálně)
Ralph G. Crowley Ralph G. Crowley (assistant lighting technician)
Louis  Sabat Louis Sabat (dolly grip second unit)
Michael S. Endler Michael S. Endler (1. asistent kamery second unit) (neoficiálně)
Georgia  Pantazopoulos Georgia Pantazopoulos (grip) (neoficiálně)
Andy  Day Andy Day (hlavní osvětlovač)
Timothy M. Sweeney Timothy M. Sweeney (2. asistent kamery "a" camera)
Ken  Fisher Ken Fisher (operátor kamery second unit) (neoficiálně)
Courtney  Perkins Courtney Perkins (film loader day player) (neoficiálně)
Thomas  Doran Thomas Doran (dolly grip "b" camera)
Nathan  Beaman Nathan Beaman (elektrikář) (neoficiálně)
Peter  Freeman Peter Freeman (best boy electric) (neoficiálně)
Michael  Peterson Michael Peterson (elektrikář) (neoficiálně)
Joseph E. Doyle Joseph E. Doyle (24 frame playback operator)
Rick  Beausoleil Rick Beausoleil (video assist assistant second unit) (neoficiálně)
Brett F. Gates Brett F. Gates (key second assistant camera second unit) (neoficiálně)
David C. Romano David C. Romano (grip second unit) (neoficiálně)
Claire  Folger Claire Folger (still photographer)
Woody  Bell Woody Bell (dolly grip "b" camera, second unit) (neoficiálně)
Sean  Hadley Sean Hadley (grip) (neoficiálně)
Dave  Scranton Dave Scranton (grip) (neoficiálně)
Josh  Friz Josh Friz (camera loader)
Bob  Blankmeier Bob Blankmeier (film runner) (neoficiálně)
Jose 'Flecha' Hernandez Jose 'Flecha' Hernandez (elektrikář) (neoficiálně)
Mario  Signore Mario Signore (operátor kamery second unit) (neoficiálně)
Peter  Geraghty Peter Geraghty (1. asistent kamery "b" camera)
Adam D. Bouchard Adam D. Bouchard (rigging electrician) (neoficiálně)
Ronald  Hersey Ronald Hersey (operátor kamery second unit) (neoficiálně)
Pierson  Silver Pierson Silver (libra head technician) (neoficiálně)
Charlie  Grubbs Charlie Grubbs (rigging chief lighting technician)
Jason  Bowen Jason Bowen (elektrikář) (neoficiálně)
Elizabeth  Heslep Elizabeth Heslep (2. asistent kamery second unit) (neoficiálně)
Justin  Situ Justin Situ (rigging electrician) (neoficiálně)
Eric  Boyle Eric Boyle (grip) (neoficiálně)
Brian  Heller Brian Heller (aerial cinematographer second unit)
Robert  Bullard Robert Bullard (1. asistent kamery second unit) (neoficiálně)
Michael  Hunold Michael Hunold (elektrikář) (neoficiálně)
Randy  Stone Randy Stone (2. asistent kamery second unit) (neoficiálně)

Zvuk
Laura R. Harris Laura R. Harris (dialogue editor)
Hilda  Hodges Hilda Hodges (foley artist)
David J. Schwartz David J. Schwartz (sound mixer)
David  Jobe David Jobe (foley mixer)
Frederick H. Stahly Frederick H. Stahly (dialogue editor)
Lenny  Manzo Lenny Manzo (sound utility)
Steve  Maslow Steve Maslow (sound re-recording mixer)
John Joseph Thomas John Joseph Thomas (střihač zvukových efektů)
Joel  Reidy Joel Reidy (boom operator second unit)
Bryan O. Watkins Bryan O. Watkins (střihač zvukových efektů)
Curt  Schulkey Curt Schulkey (mistr zvuku)
Tom  Williams Tom Williams (sound mixer second unit)
Jason  Fyrberg Jason Fyrberg (additional boom operator second unit) (neoficiálně)
Julie  Feiner Julie Feiner (dialogue editor)
David C. Manahan David C. Manahan (sound utility) (neoficiálně)
Christopher  Barrick Christopher Barrick (sound mix technician)
Michael  Miller Michael Miller (adr mixer) (neoficiálně)
Johnna  Chism Johnna Chism (asistent střihu zvuku)
Brian  Courchine Brian Courchine (boom operator)
Valerie  Davidson Valerie Davidson (foley editor)
David Lee Fein David Lee Fein (foley artist)
Gregg  Landaker Gregg Landaker (sound re-recording mixer)
Albert  Gasser Albert Gasser (střihač zvukových efektů)
Aaron  Glascock Aaron Glascock (mistr zvuku)

Oddělení střihu
Spencer  Beighley Spencer Beighley (post-production staff assistant)
Salvatore  Catanzaro Salvatore Catanzaro (digital intermediate editor)
Michael  Boggs Michael Boggs (scanning producer) (neoficiálně)
Sam  Daley Sam Daley (telecine colorist)
Stephen  Nakamura Stephen Nakamura (digital intermediate colorist)
Mark  Fitzgerald Mark Fitzgerald (additional first assistant editor)
Mo  Henry Mo Henry (negative cutter)
Kate  Hickey Kate Hickey (second assistant editor)
Nick  Monton Nick Monton (digital intermediate producer)
Chris  Patterson Chris Patterson (1. asistent střihu)
Christopher  Rouse Christopher Rouse (další střihač)
Megan  Roy Megan Roy (post-production staff assistant)
Jeffrey  Leiser Jeffrey Leiser (colorist assistant) (neoficiálně)
Richie  Roefaro Richie Roefaro (technician Avid) (neoficiálně)
Tim  Weyers Tim Weyers (post-production coordinator) (neoficiálně)

Oddělení castingu
Kyle  Crand Kyle Crand (location casting assistant)
Peter  Dudgeon Peter Dudgeon (location casting assistant)
Arlene  Kiyabu Arlene Kiyabu (casting associate)
Carolyn  Pickman Carolyn Pickman (location casting)
Jennifer  Weinstein Jennifer Weinstein (casting assistant)
Matt  Bouldry Matt Bouldry (casting assistant) (neoficiálně)

Kostýmní oddělení
Jim  Morse Jim Morse (uniform costumer)
Rachael  Ohman Rachael Ohman (kostýmář)
Lara  Quinlan Lara Quinlan (kostýmář)
Mem  Macafee Mem Macafee (set costumer) (neoficiálně)
Dianna  Reardon Dianna Reardon (ager/dyer) (neoficiálně)
Gina  Rhodes Gina Rhodes (key seamstress) (neoficiálně)
Meghan  Stark Meghan Stark (costume assistant) (neoficiálně)
Wayne  Allen Wayne Allen (set costumer second unit)
Robyn  Gebhart Robyn Gebhart (cutter/fitter) (neoficiálně)
Charlene  Amateau Charlene Amateau (vedoucí kostýmů)
Yvonne  Bastidos Yvonne Bastidos (key costumer second unit)
Laurie  Bramhall Laurie Bramhall (kostýmář)
Elaine  Davis Elaine Davis (assistant costume designer)
Caroline  Errington Caroline Errington (key costumer)
Parrish  Kennington Parrish Kennington (kostýmář)

Doprava
Steven  Docherty Steven Docherty (picture car dispatcher) (neoficiálně)
Bobby  Anderson Bobby Anderson (picture car captain)
Teresa  Haney Teresa Haney (transportation) (neoficiálně)
Robert  Dudley Robert Dudley (transportation coordinator)
Michael  Gwynn Michael Gwynn (transportation captain second unit)
David  Kenney David Kenney (transportation) (neoficiálně)
Ted  Moser Ted Moser (picture car coordinator)
Kim  Magruder Kim Magruder (driver generator operator) (neoficiálně)
Daniel F. Redmond Daniel F. Redmond (transportation captain)
Lindsay  Medeiros Lindsay Medeiros (dot administrator) (neoficiálně)

Umělecké oddělení
Paula  Bird Paula Bird (scenic artist) (neoficiálně)
Jeremy M. Pereira Jeremy M. Pereira (stand-by painter second unit) (neoficiálně)
Shane  Buckallew Shane Buckallew (lead plaster foreman) (neoficiálně)
Jeff  Plauster Jeff Plauster (general foreman re-shoots) (neoficiálně)
David Henry Buck David Henry Buck (construction foreman)
Debbie  Cutler Debbie Cutler (set decoration buyer) (neoficiálně)
David  Rickson David Rickson (scenic artist) (neoficiálně)
Jason  Case Jason Case (gang boss) (neoficiálně)
Andrew  Poleszak Andrew Poleszak (draper) (neoficiálně)
Douglas  Fox Douglas Fox (property master)
Tom  Diorio Tom Diorio (picture car fabricator) (neoficiálně)
Peter  Rippe Peter Rippe (carpenter) (neoficiálně)
Jessica  Case Jessica Case (vedoucí výpravy) (neoficiálně)
John  Pungitore John Pungitore (vedoucí výpravy) (neoficiálně)
Mimi  Coleman Mimi Coleman (vedoucí výpravy) (neoficiálně)
Molly  Randall Molly Randall (construction production assistant) (neoficiálně)
China  Iwata China Iwata (assistant property master)
James  Fernandez James Fernandez (on-set dresser reshoots) (neoficiálně)
John  Ryder John Ryder (rekvizity) (neoficiálně)
Stefan  Couture Stefan Couture (vedoucí výpravy) (neoficiálně)
Dan  Joy Dan Joy (stand-by painter)
Jaima  Fogg Jaima Fogg (vedoucí výpravy) (neoficiálně)
Christopher  Sawtelle Christopher Sawtelle (vedoucí výpravy) (neoficiálně)
Joseph  Barillaro Joseph Barillaro (scenic charge)
Jack  Coyle Jack Coyle (propmaker) (neoficiálně)
Dawn Marie Richard Dawn Marie Richard (vedoucí výpravy) (neoficiálně)
George  Lee George Lee (set designer)
Amy R. Strong Amy R. Strong (additional buyer) (neoficiálně)
Denis  Leining Denis Leining (art department coordinator)
Michael  Geoghegan Michael Geoghegan (vedoucí výpravy) (neoficiálně)
Terry  Synnott Terry Synnott (scenic artist) (neoficiálně)
Jason  Mayoh Jason Mayoh (storyboard artist)
Jennifer  Gerbino Jennifer Gerbino (armourer) (neoficiálně)
Casey Van Maanen Casey Van Maanen (vedoucí výpravy) (neoficiálně)
Don  Miloyevich Don Miloyevich (property master second unit)
Matt  Harrington Matt Harrington (vedoucí výpravy) (neoficiálně)
Adam  Roffman Adam Roffman (on-set dresser)
Jeffrey  Schneider Jeffrey Schneider (leadman)
Ryan McCoy Johnson Ryan McCoy Johnson (vedoucí výpravy) (neoficiálně)
Michelle  Sherwood Michelle Sherwood (property assistant)
Wayne  Kimball Wayne Kimball (on-set dresser second unit) (neoficiálně)
Brandon  Smith Brandon Smith (graphic artist)
Hannah  King Hannah King (scenic artist) (neoficiálně)
David  Rotondo David Rotondo (koordinátor stavby)
Tom  Sola Tom Sola (construction foreman)
Ellen  Lampl Ellen Lampl (additional graphic designer) (neoficiálně)
Jason  Allard Jason Allard (carpenter) (neoficiálně)
Brett  McKenzie Brett McKenzie (art department coordinator reshoots) (neoficiálně)

Ostatní
David Hayes Cox David Hayes Cox (set staff assistant)
Jess  Kraby Jess Kraby (staff assistant)
Daryl  Blonder Daryl Blonder (film runner) (neoficiálně)
Patrick  Mahoney Patrick Mahoney (craft service) (neoficiálně)
Ryan  Whitcomb Ryan Whitcomb (ambulance coordinator) (neoficiálně)
Suzanne  Danahy Suzanne Danahy (set staff assistant)
Gail  Marciekiewicz Gail Marciekiewicz (liaison FBI)
Jenny Lynn Burnett Jenny Lynn Burnett (construction accountant) (neoficiálně)
Korey  McIsaac Korey McIsaac (asistent produkce) (neoficiálně)
Katharine  Wood Katharine Wood (asistent produkce) (neoficiálně)
Adam  Ernster Adam Ernster (liaison strength trainer)
Michael  Peavey Michael Peavey (helicopter pilot)
Joe  Deingenis Joe Deingenis (craft service) (neoficiálně)
Tracy  Ouellette Tracy Ouellette (craft service) (neoficiálně)
Ramses  Del Hierro Ericstam Ramses Del Hierro Ericstam (set staff assistant)
Jack  McCullough Jack McCullough (medic)
Fritz  Ceriales Fritz Ceriales (asistent produkce) (neoficiálně)
Ryan  McPeake Ryan McPeake (unit medic) (neoficiálně)
Denis  O'Sullivan Denis O'Sullivan (production executive GK Films) (neoficiálně)
Neale  Fishback Neale Fishback (assistant location manager second unit)
Nico  Raineau Nico Raineau (assistant Ben Affleck)
A.J.  Diederich A.J. Diederich (asistent produkce) (neoficiálně)
John  Passarini John Passarini (asistent produkce) (neoficiálně)
Thomas B. Devlin Thomas B. Devlin (poradce FBI)
William  Meade William Meade (liaison BPD)
Gregory  Chiodo Gregory Chiodo (assistant location manager reshoots) (neoficiálně)
Michael  Moran Michael Moran (asistent produkce) (neoficiálně)
Jeff  Dionne Jeff Dionne (assistant location manager)
Nolan B. Medrano Nolan B. Medrano (assistant accountant)
Ryan  Cook Ryan Cook (assistant location manager) (neoficiálně)
Cameron  Morton Cameron Morton (asistent produkce) (neoficiálně)
Jonathan  Focil Jonathan Focil (production secretary)
Tyler  Rumsey Tyler Rumsey (staff assistant)
Brendan  Flaherty Brendan Flaherty (set production assistant) (neoficiálně)
Brendan  Pike Brendan Pike (asistent produkce) (neoficiálně)
Mike  Divine Mike Divine (liaison prison)
Patrick  Mignano Patrick Mignano (location manager second unit)
Carl  Cunningham Carl Cunningham (public relations) (neoficiálně)
Heather  Mount Heather Mount (accounting clerk) (neoficiálně)
James  Frazier James Frazier (liaison strength trainer)
Peter  Amand St. Peter Amand St. (liaison prison)
Ethan  Fox Ethan Fox (craft service) (neoficiálně)
Michael Scott Reid Michael Scott Reid (asistent produkce second unit) (neoficiálně)
Matthew  Lee 'Ziggy' Einzig Matthew Lee 'Ziggy' Einzig (set staff assistant)
Walter  Norton Jr. Walter Norton Jr. (trainer Ben Affleck)
Derek  Cunningham Derek Cunningham (assistant location manager) (neoficiálně)
Dave  Neal Dave Neal (stand-in) (neoficiálně)
Mark  Fitzgerald Mark Fitzgerald (location manager)
Jason  Fritz Jason Fritz (assistant location manager)
Christian  Svenson Christian Svenson (staff assistant)
Rebecca H. Fox Rebecca H. Fox (asistent produkce) (neoficiálně)
Jonathon  Schermerhorn Jonathon Schermerhorn (set production assistant) (neoficiálně)
Leah  Williams Leah Williams (assistant Graham King)
Natalia  Anderson Natalia Anderson (assistant production office coordinator)
Russell  Hadaya Russell Hadaya (staff assistant)
Eric  Toole Eric Toole (liaison FBI)
Michael Allen Glover Michael Allen Glover (asistent produkce) (neoficiálně)
Ryan  Spenser Ryan Spenser (set production assistant second unit) (neoficiálně)
Lisa  Arnone Lisa Arnone (script supervisor second unit)
Allison  Hallett Allison Hallett (liaison prison)
Sheila  Waldron Sheila Waldron (script supervisor)
Anna  Gossman Anna Gossman (additional production assistant) (neoficiálně)
Paul Anthony Speziale Paul Anthony Speziale (asistent produkce) (neoficiálně)
Tara  Billik Tara Billik (assistant Graham King)
Crystal  Hawkins Crystal Hawkins (production accountant)
Ansley  Weller Ansley Weller (assistant Basil Iwanyk)
Mark  Hochman Mark Hochman (video/computer graphics) (neoficiálně)
Tracy  Spiegel Tracy Spiegel (craft service) (neoficiálně)
Matt  Harrington Matt Harrington (armorer) (neoficiálně)
Lindsay  Boffoli Lindsay Boffoli (staff assistant)
Randy  Jarvis Randy Jarvis (liaison FBI)
Diane  Wiffin Diane Wiffin (liaison prison)
Zachary  Holmes Zachary Holmes (computer/video playback) (neoficiálně)
Kevin R. Stephens Kevin R. Stephens (set medic) (neoficiálně)
Mairead  Gaffney Mairead Gaffney (set staff assistant)
Rob  Brown Rob Brown (assistant production office coordinator)
Nicki  Johnson Nicki Johnson (production office coordinator)
Guy  Wood Guy Wood (production secretary second unit)
Michelle  Hopkins Michelle Hopkins (asistent produkce) (neoficiálně)
Cami  Stratton Cami Stratton (second assistant accountant Reshoots) (neoficiálně)
Matthew D. Rutler Matthew D. Rutler (set staff assistant)
Daniel  Cariolo Daniel Cariolo (staff assistant)
Michael  Judge Michael Judge (assistant location manager)
Scott  Amico Scott Amico (asistent produkce) (neoficiálně)
Katye  Kalivoda Katye Kalivoda (set production assistant) (neoficiálně)
Ryan  Sweeney Ryan Sweeney (set production assistant) (neoficiálně)
Jacquelyn  Carr Jacquelyn Carr (staff assistant)
Geoff  Kelly Geoff Kelly (liaison FBI)
Emma  Barber Emma Barber (asistent produkce) (neoficiálně)
Alan  Kilmer Alan Kilmer (payroll accountant reshoots) (neoficiálně)
Stephanie  Tull Stephanie Tull (asistent produkce Los Angeles) (neoficiálně)
Amy  Cohn Amy Cohn (unit publicist)
Maxwell  Kessler Maxwell Kessler (assistant Basil Iwanyk)
Jenny  Blackmer Jenny Blackmer (asistent produkce second unit) (neoficiálně)
Keith  Littlefield Keith Littlefield (marine technician) (neoficiálně)
Hodges  Usry Hodges Usry (asistent produkce) (neoficiálně)
Christine  Colburn Christine Colburn (staff assistant)
Andrew I. Kim Andrew I. Kim (staff assistant)
John  Blair John Blair (second assistant accountant) (neoficiálně)
Jeff N. Maclean Jeff N. Maclean (location manager reshoots) (neoficiálně)
Marc Van Osdale Marc Van Osdale (asistent produkce second unit) (neoficiálně)

Kaskadér
Debbie  Evans Debbie Evans (kaskadér)
Paul  Marini Paul Marini (stunt performer) (neoficiálně)
Collin  Hymes Collin Hymes (kaskadér)
John Vincent Mason John Vincent Mason (kaskadér) (neoficiálně)
Jeff  Medeiros Jeff Medeiros (kaskadér)
Christopher  Tranchina Christopher Tranchina (precision driver) (neoficiálně)
Gary  Hymes Gary Hymes (koordinátor kaskadérů)
Mark  Pettograsso Mark Pettograsso (precision driver) (neoficiálně)
Luis  Moco Luis Moco (kaskadér)
Van Vander Pluym Van Vander Pluym (dublér) (neoficiálně)
Steve  Kelso Steve Kelso (kaskadér)
Michael  Rich Michael Rich (stunt driver) (neoficiálně)
Wade  Eastwood Wade Eastwood (kaskadér)
Henry  Kingi Henry Kingi (kaskadér)
Paul E. Short Paul E. Short (kaskadér) (neoficiálně)
Anthony  Molinari Anthony Molinari (kaskadér)
Don  Whatley Don Whatley (precision driver) (neoficiálně)
Rick Le Fevour Rick Le Fevour (kaskadér)
David  Shumbris David Shumbris (kaskadér) (neoficiálně)
Eric  Norris Eric Norris (kaskadér)
Sean  Graham Sean Graham (kaskadér)
Tom  McComas Tom McComas (kaskadér additional photography, koordinátor kaskadérů additional photography) (, neoficiálně)
Greg  Tracy Greg Tracy (kaskadér) (neoficiálně)
Thomas  Place Thomas Place (kaskadér)
Jimmy  Romano Jimmy Romano (kaskadér)
Sonny  Surowiec Sonny Surowiec (kaskadér)
Airon  Armstrong Airon Armstrong (kaskadér) (neoficiálně)
Johnny  Becker Johnny Becker (stunt driver) (neoficiálně)
Laura  Albert Laura Albert (kaskadér)
Will  Bowman Will Bowman (precision driver) (neoficiálně)
David  Barrett David Barrett (kaskadér)
Kim  Kahana Jr. Kim Kahana Jr. (dublér) (neoficiálně)
Stanton  Barrett Stanton Barrett (kaskadér)
Pete  Klein Pete Klein (kaskadér) (neoficiálně)
Gary  Davis Gary Davis (kaskadér)
Paul  Lacovara Paul Lacovara (dublér Jon Hamm) (neoficiálně)
Norman  Douglass Norman Douglass (kaskadér)
Tony  Lazzara Tony Lazzara (stunt performer) (neoficiálně)
Chick  Bernhardt Chick Bernhardt (kaskadér)

83%
  • %

Musíte se přihlásit

Hodnotit nebo komentovat můžete až po příhlášení.

Přihlásit se

Zaregistrovat se

Celkem 3 hodnocení

Oblíbenost

Tento týden o 2% lepší


Mohlo by vás zajímat

ico ico ico ico ico ico ico ico
Město
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace