NafilmyPůlnoc v Paříži > Komentáře

Komentáře: Půlnoc v Paříži (2011)

Xixao
10. 02. 2012
Za posledních 10 let nejlepší film od Woodyho Allena. Svojí kvalitou se blíží jeho filmům v 70. a 80. letech. Téma je typické pro Woodyho. Hlavní postava je spisovatel - je opět typická pro Allena - snílek, toužící poznávat krásy Paříže, zatímco jeho snoubenka ho v tom brzdí a nechápe. Výborný nápad s přenesením děje do minulosti. A kulturní velikáni té doby. Tohle si říká o zajímavé situace, a taky je to dosti dobře využito. Samotná myšlenka filmu je jednoduchá, ale o to více pravdivá. Oscar pro Woodyho!
cucaracha
21. 02. 2012
Paříž je dáma mezi městy, svět umělců, cestovatelů, požitkářů, zamilovaných, město světa. Paříž vábí, Paříž voní, Paříž žije ruchem velkoměsta, cinkotem sklenic, osudy lidí. Noční Paříž tepe životem, v křivolakých uličkách, zákoutích pod lampami, ve skrytých kavárnách. Paříž žije ve všech světech, ve všech dobách a kdo žije v Paříži, žije Paříží. Paříž je Paříž a půlnoc v ní je Půlnoc v Paříži.
82%
  • %

Musíte se přihlásit

Hodnotit nebo komentovat můžete až po příhlášení.

Přihlásit se

Zaregistrovat se

Celkem 5 hodnocení

Oblíbenost

Tento týden o 2% lepší

Odhad databáze

  • %


Fanklub:
1 fanoušek

Mohlo by vás zajímat

ico ico ico ico ico ico ico ico
Půlnoc v Paříži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace