Rok | Cena | Výsledek | Kategorie |
---|---|---|---|
2003 | Zlatý glóbus | Nominace |
Nejlepší seriál (komedie) |
Rok | Cena | Výsledek | Kategorie |
---|---|---|---|
2013 | Emmy | Výhra |
Nejlepší samostatná animace (epizoda: Treehouse of Horror XXIII) Paul Wee |
Nominace |
Nejlepší animovaný program |
2012 | Emmy | Nominace |
Nejlepší animovaný program |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Moe Goes from Rags to Riches) Hank Azaria |
|||
2011 | Emmy | Nominace |
Nejlepší animovaný program |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Donnie Fatso) Dan Castellaneta |
|||
2010 | Emmy | Výhra |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Once Upon a Time in Springfield) Anne Hathaway |
Nejlepší samostatná animace (epizoda: Postcards from the Wedge) Charles Ragins |
Nominace |
Nejlepší animovaný program |
|
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Moe Letter Blues) Hank Azaria |
|||
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Thursdays With Abie) Dan Castellaneta |
|||
2009 | Emmy | Výhra |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Father Knows Worst) Dan Castellaneta |
Nominace |
Nejlepší animovaný program |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Eeny Teeny Maya, Moe) Hank Azaria |
|||
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: The Burns And The Bees) Harry Shearer |
|||
2008 | Emmy | Výhra |
Nejlepší animovaný program |
2007 | Emmy | Nominace |
Nejlepší animovaný program |
2006 | Emmy | Výhra |
Nejlepší animovaný program |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: The Italian Bob) Kelsey Grammer |
|||
2005 | Emmy | Nominace |
Nejlepší animovaný program |
2004 | Emmy | Výhra |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Today I Am A Clown) Dan Castellaneta |
Nominace |
Nejlepší animovaný program |
2003 | Emmy | Výhra |
Nejlepší animovaný program |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Moe Baby Blues) Hank Azaria |
|||
2002 | Emmy | Nominace |
Nejlepší animovaný program |
2001 | Emmy | Výhra |
Nejlepší animovaný program |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Worst Episode Ever) Hank Azaria |
|||
2000 | Emmy | Výhra |
Nejlepší animovaný program |
1999 | Emmy | Nominace |
Nejlepší animovaný program |
1998 | Emmy | Výhra |
Nejlepší animovaný program |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Apu) Hank Azaria |
|||
1997 | Emmy | Výhra |
Nejlepší animovaný program |
1996 | Emmy | Nominace |
Nejlepší animovaný program |
1995 | Emmy | Výhra |
Nejlepší animovaný program |
1993 | Emmy | Výhra |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Mr. Plow) Dan Castellaneta |
1992 | Emmy | Výhra |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Lisa's Pony) Dan Castellaneta |
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Bart The Lover) Marcia Wallace |
|||
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Lisa the Greek) Yeardley Smith |
|||
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: I Married Marge) Julie Kavner |
|||
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Like Father, Like Clown) Jackie Mason |
|||
Nejlepší mluvený komentář (epizoda: Separate Vocations) Nancy Cartwright |
Nominace |
Nejlepší animovaný program |
|
1991 | Emmy | Výhra |
Nejlepší animovaný program |
1990 | Emmy | Výhra |
Nejlepší animovaný program |
Nominace |
Nejlepší původní hudba úvodní znělky Danny Elfman |