Jason Reitman |
Hugh Jackman | Gary Hart | |
Vera Farmiga | Lee Hart | |
J.K. Simmons | Bill Dixon | |
Mark O'Brien | Billy Shore | |
Molly Ephraim | Irene Kelly | |
Chris Coy | Kevin Sweeney | |
Alex Karpovsky | Mike Stratton | |
Josh Brener | Doug Wilson | |
Tommy Dewey | John Emerson | |
Kaitlyn Dever | Andrea Hart | |
Oliver Cooper | Joe Trippi | |
Jenna Kanell | Ginny Terzano | |
RJ Brown | Bill Martin | |
Alfred Molina | Ben Bradlee | |
Mamoudou Athie | AJ Parker | |
Ari Graynor | Ann Devroy | |
John Bedford Lloyd | David Broder | |
Steve Coulter | Bob Kaiser | |
Spencer Garrett | Bob Woodward | |
Steve Zissis | Tom Fiedler | |
Bill Burr | Pete Murphy | |
Kevin Pollak | Bob Martindale | |
Mike Judge | Jim Dunn | |
Nyasha Hatendi | Roy Valentine | |
Margo Moorer | Miami Assistant Editor | |
Kenneth Nance Jr. | Herald Reporter | |
Sara Paxton | Donna Rice | |
Toby Huss | Billy Broadhurst | |
Courtney Ford | Lynn Armandt | |
Rachel Walters | Dana Weems | |
Randy Havens | Alan Weinberg | |
Jennifer Landon | Ann McDaniel | |
Joe Chrest | Ira Wyman | |
Mike Lawrence | Mike Shanahan | |
Lee Armstrong | Jack Germond | |
Jonny Pasvolsky | Steve Dunleavy | |
Jeff Witzke | Mike Ritchie | |
Michael Crider | Bob Dole | |
Evan Castelloe | John Hart | |
Stephanie Allynne | SF TV Producer | |
Daniel Kang | SF Engineer | |
Evan Kelly | SF Field Reporter 1 | |
Joe Washington | SF Field Reporter 2 | |
Jon Meacham | Georgetown Moderator | |
Lucius Baston | DC Cab Driver | |
Patricia French | Disco Waitress | |
Victor McCay | Waldorf Emcee | |
Scott Deal | Male Co-Correspondent | |
Carrie Walrond Hood | Female Co-Correspondent | |
Joanne Clendining | NY Reporter | |
Tony Scott | Telecom Engineer | |
Christen Orr | Autograph Seeker | |
David Dillon | Diner Waiter | |
Cristina Figarola | Miami Shouter 1 | |
Kristopher Charles | Miami Shouter 2 | |
Jason Edwards | Miami Shouter 3 | |
Gara Coffey | Flight Attendant | |
Monica Mears | Campaign Reporter | |
Kendrick Cross | Chairmaker | |
Matt Bai | Rumba Reporter | |
Ryan Davenport | Angry Woodsman | |
Collin Sutton | Hunter 1 | |
Bart Hansard | Hunter 2 | |
Deadra Moore | Hunter 3 | |
Chuck Tedder | Hunter 4 | |
Adam Drescher | Hunter 5 | |
Dillon Adam | Timber Sportsman (neoficiálně) | |
Kathi Binkley | Hart Campaign Staff (neoficiálně) | |
Fred Bobbitt | Georgetown Security (neoficiálně) | |
Braden Bunch | Tom Brokaw (neoficiálně) | |
James Burns | Reporter (neoficiálně) | |
Xander Call | Georgetown Student (neoficiálně) | |
Lucie Carroll | Reporter (neoficiálně) | |
Charles Casey | Campaign Reporter (neoficiálně) | |
Tony F. Charles | Cameraman (neoficiálně) | |
Chris Codding | Reporter (neoficiálně) | |
Vinny Costa | Reporter (neoficiálně) | |
Olivia De Paux | Hart Campaign Staff (neoficiálně) | |
Marc Demeter | ABC News Reporter (neoficiálně) | |
Robin Dyke | NBC News Reporter (neoficiálně) | |
Christine Marie Evans | Yacht Model (neoficiálně) | |
Matthew Ewald | Cocktail Waiter/Alex (neoficiálně) | |
Martin Feigen | Cameraman (neoficiálně) | |
Enya Flack | Layout Editor (neoficiálně) | |
Gavrielle Anne Fontanilla | Convention Attendee (neoficiálně) | |
Shawron Gaffney | Soundman (neoficiálně) | |
Sandy Givelber | Hart Campaign Staff Member (neoficiálně) | |
Jevocas Green | Reporter/Airport Patron (neoficiálně) | |
Apollo GT | Transgender Asian News Photographer (neoficiálně) | |
Alex Hargett | Photographer (neoficiálně) | |
Thomas Mark Higgins | News Soundman (neoficiálně) | |
Kyle Jackson | Publisher (neoficiálně) | |
Annie Jamison | Fruit & Vegetable Stand Owner's Mom (neoficiálně) | |
Nicole Jamison | Fruit & Vegetable Stand Owner (neoficiálně) | |
Bob Jennings | Agent (neoficiálně) | |
Flanagan John | Townsman (neoficiálně) | |
Shannon Kirk Johnston | Hart Campaign Staff (neoficiálně) | |
Jay D. Kacho | Publisher's Guest (neoficiálně) | |
John Kaler | NY Street Pedestrian (neoficiálně) | |
Aurora Karine | Bill Bradlee's Personal Secretary (neoficiálně) | |
Donald J. Koko | Hart Campaign Staff (neoficiálně) | |
Eric Lahr | Hart Glam Team Photographer (neoficiálně) | |
Demetri Landell | Georgetown Student/Airplane Passenger (neoficiálně) | |
Chuck Laws | Reporter (neoficiálně) | |
Elgin Lee | Camera Man/Islander (neoficiálně) | |
Serene Lee-Sng | Reporter (neoficiálně) | |
Alejandro Lievano | Hunter (neoficiálně) | |
Roy Luke | News Photographer (neoficiálně) | |
John Archer Lundgren | Homeless Street Person (neoficiálně) | |
Gabriel Manak | David Axlerod (neoficiálně) | |
Tweed Michael Manning | Campaign Reporter (neoficiálně) | |
Trey McGriff | Soundman (neoficiálně) | |
Timothy D. Montjoy | Reporter (neoficiálně) | |
Andy Morales | D.C. Pedestrian/Car Driver (neoficiálně) | |
Connor Murdock | Georgetown Student (neoficiálně) | |
Donald K. Overstreet | Miami Herald Mail Clerk (neoficiálně) | |
Carl Palmer | Seasoned Agent (neoficiálně) | |
Trini Pevey | Campaign Volunteer (neoficiálně) | |
Mason Pike | NYC Pedestrian (neoficiálně) | |
Grace Pippas | Receptionist (neoficiálně) | |
Jonathan Ragan | Microphone Attendant (neoficiálně) | |
Henardo Rodriguez | Protester (neoficiálně) | |
Josh Royston | Publisher (neoficiálně) | |
Melinda Russell | Campaign Supporter (neoficiálně) | |
Milton Saul | Washington Post Reporter (neoficiálně) | |
Patti Schellhaas | Publisher (neoficiálně) | |
Donna Sexton | New York City Shopper/Pedestrian (neoficiálně) | |
Karl Siefken | Yacht Chef (neoficiálně) | |
Mickey Skizz | Photographer (neoficiálně) | |
Ellen Soderberg | Publisher (neoficiálně) | |
Devan Stewart | Campaign Reporter (neoficiálně) | |
Michael Wayne Thomas | Bimini Local #1 (neoficiálně) | |
Joey Thurmond | Police Officer (neoficiálně) | |
William Walker | Campaign Reporter (neoficiálně) | |
Buddy Watkins | Kansas State Patrol (neoficiálně) | |
Greg Wave | Campaign Volunteer (neoficiálně) | |
Benjamin Weaver | Passenger (neoficiálně) | |
Amanda Marie Wilkinson | Associated Press (neoficiálně) | |
Jacqueline Marie Zwick | Hart Glam Team (neoficiálně) |
Jason Reitman | (napsal) | |
Jay Carson | (napsal) | |
Matt Bai | (napsal All The Truth Is Out, based on the book All The Truth Is Out) |
David Davoli | (co-výkonný producent) | |
Ali Jazayeri | (výkonný producent) | |
Erica Mills | (vedoucí produkce) | |
Andria Spring | (co-výkonný producent) | |
Jason Blumenfeld | (výkonný producent) | |
Helen Estabrook | (producent) | |
Jason Cloth | (výkonný producent) | |
Jason Reitman | (producent) | |
Steven Thibault | (výkonný producent) | |
Aaron L. Gilbert | (producent) | |
Michael Beugg | (výkonný producent) | |
Jay Carson | (výkonný producent) | |
Chris Conover | (výkonný producent) | |
David Gendron | (výkonný producent) | |
Edward Carpezzi | (výkonný producent) | |
Matt Bai | (výkonný producent) |
Eric Steelberg |
Rob Simonsen |
Stefan Grube |
Steve Saklad |
Danny Glicker |
John Papsidera |
Cameron Beasley |
Melinda Sanders |