Michael Bay |
Shia LaBeouf | Sam Witwicky | |
Rosie Huntington-Whiteley | Carly | |
Josh Duhamel | Lennox | |
John Turturro | Simmons | |
Tyrese Gibson | Epps | |
Patrick Dempsey | Dylan | |
Rich Hutchman | Engineer | |
Frances McDormand | Mearing | |
John Malkovich | Bruce Brazos | |
Kevin Dunn | Ron Witwicky | |
Julie White | Judy Witwicky | |
Alan Tudyk | Dutch | |
Ken Jeong | Jerry Wang | |
Glenn Morshower | General Morshower | |
Lester Speight | Eddie | |
Buzz Aldrin | Buzz Aldrin | |
Bill O'Reilly | Bill O'Reilly | |
Ravil Isyanov | Voshkod | |
Dustin Dennard | Lennox Lieutenant | |
Markiss McFadden | Lennox Team 'Baby Face' | |
Nick Bickle | Lennox Team 'Chapman' | |
Ajay James | Lennox Team 'Atroui' | |
Brett Lynch | Lennox Team 'Phelps' | |
chris a. Robinson | Lennox Team 'Bruno' | |
Scott C. Roe | Lennox Team 'Nelson' | |
James D. Weston II | Lennox Team 'Tuens' | |
Brian Call | Lennox Team 'Taggart' | |
Aaron Garrido | Epps Team 'Mongo' | |
Mikal Vega | Epps Team 'Hooch' | |
Kenneth Sheard | Epps Team 'Marc L' | |
Josh Kelly | Epps Team 'Stone' | |
Keiko Agena | Mearing's Aide | |
LaMonica Garrett | Morshower's Aide | |
Yasen Peyankov | Voshkod Associate | |
Brett Stimely | President Kennedy | |
John Tobin | President Nixon | |
Drew Pillsbury | Defense Secretary McNamara | |
Patrick Pankhurst | Director of NASA | |
Larry Clarke | NASA Scientist | |
Tom Virtue | Black Ops NASA Technician | |
Thomas Crawford | Black Ops NASA Technician | |
Kevin Sizemore | Black Ops NASA Technician | |
Alan Pietruszewski | NASA Mission Controller | |
Michael Daniel Cassady | NASA Launch Technician | |
Peter Murnik | Tracking Station Supervisor | |
Don Jeanes | Neil Armstrong | |
Cory Tucker | Buzz Aldrin | |
Lindsey Ginter | Old NASA Scientist | |
David James St. | Old NASA Scientist | |
Mitch Bromwell | NASA Technician | |
Elya Baskin | Cosmonaut Dimitri | |
Eugene Alper | Cosmonaut Yuri | |
Inna Korobkina | Russian Lady | |
Zoran Radanovich | Russian Bouncer | |
Kathleen Gati | Russian Female Bartender | |
Annie O'Donnell | Human Resources Lady | |
Chris Sheffield | Pimply Corporate Kid | |
Ken Takemoto | Japanese Executive | |
Michael Loeffelholz | Executive Interviewer | |
Mindy Sterling | Female Insurance Agent | |
Stephen Taylor | Mailroom Worker | |
Andrew Daly | Mailroom Worker | |
Derek Miller | Mailroom Worker | |
Scott Krinsky | Accuretta Executive | |
Katherine Sigismund | Accuretta Worker | |
Maile Flanagan | Accuretta Worker | |
Darren O'Hare | Berated Scientist | |
Jack Axelrod | Simmons Tileman | |
Meredith Monroe | Engineer's Wife | |
Charlotte Labadie | Engineer's Daughter | |
Christian Baha | Dylan's Executive | |
Jennifer Williams | Dylan's Assistant | |
Danielle Fornarelli | Dylan's Assistant | |
Danny McCarthy | NEST Guard | |
John Turk | NEST Guard | |
Pete Kelly | NEST Guard | |
Mark Golden | SEAL | |
Sean Murphy | SEAL | |
Scott Paulson | SEAL | |
Luis Echagarruga | SEAL | |
Iqbal Theba | UN Secretary General | |
Anthony Azizi | Lt. Sulimani | |
Sammy Sheik | Lt. Faraj | |
John S. McAfee | GPS Tracking Coordinator | |
Jay Gates | DC Mall Reporter | |
Rebecca Cooper | DC Capitol Reporter | |
Bonecrusher the Mastiff | Bones the Mastiff | |
Peter Cullen | Optimus Prime (hlas) | |
Hugo Weaving | Megatron (hlas) | |
Leonard Nimoy | Sentinel Prime (hlas) | |
Jess Harnell | Ironhide (hlas) | |
Charles Adler | Starscream (hlas) | |
Robert Foxworth | Ratchet (hlas) | |
James Remar | Sideswipe (hlas) | |
Francesco Quinn | Dino (hlas) | |
George Coe | Que/Wheeljack (hlas) | |
Tom Kenny | Wheelie (hlas) | |
Reno Wilson | Brains (hlas) | |
Frank Welker | Shockwave/Soundwave (hlas) | |
Ron Bottitta | Roadbuster/Amp (hlas) | |
John Di Maggio | Leadfoot/Target (hlas) | |
Keith Szarabajka | Laserbeak (hlas) | |
Greg Berg | Igor (hlas) |
Ehren Kruger | (napsal) |
Michelle McGonagle | (3D producer) | |
Don Murphy | (producent) | |
Mark Vahradian | (výkonný producent) | |
Matthew Cohan | (vedoucí produkce) | |
Steven Spielberg | (výkonný producent) | |
Michael Bay | (výkonný producent) | |
Ian Bryce | (producent) | |
Allegra Clegg | (co-producent) | |
Tom DeSanto | (producent) | |
Kenny Bates | (co-producent) | |
Lorenzo di Bonaventura | (producent) | |
Brian Goldner | (výkonný producent) | |
Michael Kase | (vedoucí produkce) |
Amir M. Mokri | (director of photography) |
Steve Jablonsky |
William Goldenberg | ||
Joel Negron | ||
Roger Barton |
Nigel Phelps |
Deborah Lynn Scott |
Denise Chamian |
Kevin Ishioka | ||
Richard L. Johnson | ||
Benjamin Edelberg |
Jennifer Williams |
John Frazier | (vedoucí speciálních efektů) |
Scott Benza | (animation director) | |
Scott Farrar | (vedoucí vizuálních efektů ILM) |
Greg P. Russell | (sound re-recording mixer) | |
Gary Summers | (sound re-recording mixer) | |
Peter J. Devlin | (sound mixer) | |
Jeffrey J. Haboush | (sound re-recording mixer) | |
Ethan Van der Ryn | (mistr zvuku) | |
Erik Aadahl | (mistr zvuku) |