Sian Heder |
Emilia Jones | Ruby Rossi | |
Troy Kotsur | Frank Rossi | |
Daniel Durant | Leo Rossi | |
John Fiore | Tony Salgado | |
Lonnie Farmer | Arthur | |
Kevin Chapman | Brady | |
Amy Forsyth | Gertie | |
Courtland Jones | Ms. Simon | |
Molly Beth Thomas | Audra | |
Ferdia Walsh-Peelo | Miles | |
Ayana Brown | Guidance Counselor | |
Marlee Matlin | Jackie Rossi | |
Jason Pugatch | Doctor | |
Kyana Fanene | Riff Girl | |
Anilee List | Adele Girl | |
Eugenio Derbez | Bernardo Villalobos | |
Stone Martin | Harry Potter Boy | |
Maeve Chapman | Shaker Girl | |
Stephen Caliskan | Tall Boy | |
Amanda Bradshaw | Shy Girl | |
Bryan Sabbag | Broadway Boy | |
Kayla Caulfield | Off Key Girl | |
Samidio DePina | Suave Boy | |
Dominic Cannarella-Andersen | Bass Boy | |
Jose Guns Alves | Mondo | |
Owen Burke | Jimmy | |
Lance Norris | Chubs | |
Mark Pettograsso | Bar Bully | |
Tony Viveiros | Bartender | |
Armen Garo | Gio Salgado | |
Jared Voss | John Kaufman | |
Emilia Faucher | Misha | |
Marilyn Busch | Nina | |
Melissa McMeekin | Barb | |
Erica McDermott | Angela | |
Garrett McKechnie | Chet Turner | |
Rebecca Gibel | Joanne Biles | |
Tj Ciarametaro | Coast Guard Boarding Officer | |
Gary Galone | Coast Guard Officer | |
Nikki Kim | Monitor #1 | |
Mary Ann Schaub | Monitor #2 | |
Cassandra Berta | Vocalist | |
Sarah Clarke | Tanya | |
Rena Maliszewski | Female Jury Member | |
David Newsom | Male Jury Member | |
Alexander M. Akerblom | Band Member (neoficiálně) | |
David S. Bookbinder | High School Parent (neoficiálně) | |
Jeff Bouffard | Dockworker (neoficiálně) | |
Brina | Pagent Guest (neoficiálně) | |
Peter Brownlee | Parent (neoficiálně) | |
Richard Chandler | Parent (neoficiálně) | |
Charles Coan | School teacher (neoficiálně) | |
Dennis Daniel | Parent (neoficiálně) | |
Ian Dylan Hunt | Fisherman (neoficiálně) | |
Sydney Jenkins | Extra (neoficiálně) | |
Elbert Kim | Jackie Rossi's Attorney (neoficiálně) | |
Laurie Kwiatkowski | High School Parent (neoficiálně) | |
Rob Lévesque | Boat Captain (neoficiálně) | |
Pamela Jayne Morgan | Shopper Woman (neoficiálně) | |
Randy Morris | Fisherman (neoficiálně) | |
Jonathan Neves | Student (neoficiálně) | |
Kiara Pichardo | Cashier (neoficiálně) | |
Anne Reardon | Jimmy's Wife (neoficiálně) | |
Amber Sage | Audience Member (neoficiálně) | |
Sandra Jack Shaw | Audience Member (neoficiálně) | |
Susan Halsey Singer | Parent (neoficiálně) | |
Justin M. Tolliver | Fisherman (neoficiálně) | |
Madison Paige Trzaski | Mean Girl (neoficiálně) | |
Stephanie Vachon | High School Student (neoficiálně) | |
Earl Lee White | High School Student (neoficiálně) | |
Justin Wright | Coast Guard Officer (neoficiálně) |
Sian Heder | (scénář) | |
Stanislas Carré de Malberg | (film La Famille Belier) | |
Eric Lartigau | (film La Famille Belier) | |
Victoria Bedos | (film La Famille Belier) | |
Thomas Bidegain | (film La Famille Belier) |
Ged Dickersin | (co-producent) | |
Fabrice Gianfermi | (producent) | |
Sarah Borch-Jacobsen | (výkonný producent) | |
Philippe Rousselet | (producent) | |
Hester Hargett | (co-producent) | |
Eric Jehelmann | (vedoucí produkce) | |
Patrick Wachsberger | (producent) | |
Ardavan Safaee | (výkonný producent) | |
Jérôme Seydoux | (producent) | |
Stéphane Célérier | (vedoucí produkce) | |
Valérie Garcia | (vedoucí produkce) | |
Marie de Cenival | (co-producent) | |
Kristie Lutz | (vedoucí produkce) |
Paula Huidobro | (director of photography) |
Marius De Vries |
Geraud Brisson |
Diane Lederman |
Brenda Abbandandolo |
Deborah Aquila | ||
Tricia Wood | ||
Lisa Zagoria |
Kristina Ellery | (maskér) | |
Sherryn Smith | (key makeup artist) | |
Juliet Loveland | (makeup department head) | |
Michelle Connolly | (Hair Department Head) | |
Krystle Poulin | (maskér) |
Jeremy Woolsey | ||
Paul Richards |
Amy Morrison | ||
Vanessa Knoll |