NafilmyV rytmu srdce > Tvůrci

Tvůrci: V rytmu srdce (2021)

Režie
Sian  Heder Sian Heder

Účinkující
Emilia  Jones Emilia Jones Ruby Rossi
Troy  Kotsur Troy Kotsur Frank Rossi
Daniel  Durant Daniel Durant Leo Rossi
John  Fiore John Fiore Tony Salgado
Lonnie  Farmer Lonnie Farmer Arthur
Kevin  Chapman Kevin Chapman Brady
Amy  Forsyth Amy Forsyth Gertie
Courtland  Jones Courtland Jones Ms. Simon
Molly Beth Thomas Molly Beth Thomas Audra
Ferdia  Walsh-Peelo Ferdia Walsh-Peelo Miles
Ayana  Brown Ayana Brown Guidance Counselor
Marlee  Matlin Marlee Matlin Jackie Rossi
Jason  Pugatch Jason Pugatch Doctor
Kyana  Fanene Kyana Fanene Riff Girl
Anilee  List Anilee List Adele Girl
Eugenio  Derbez Eugenio Derbez Bernardo Villalobos
Stone  Martin Stone Martin Harry Potter Boy
Maeve  Chapman Maeve Chapman Shaker Girl
Stephen  Caliskan Stephen Caliskan Tall Boy
Amanda  Bradshaw Amanda Bradshaw Shy Girl
Bryan  Sabbag Bryan Sabbag Broadway Boy
Kayla  Caulfield Kayla Caulfield Off Key Girl
Samidio  DePina Samidio DePina Suave Boy
Dominic  Cannarella-Andersen Dominic Cannarella-Andersen Bass Boy
Jose Guns Alves Jose Guns Alves Mondo
Owen  Burke Owen Burke Jimmy
Lance  Norris Lance Norris Chubs
Mark  Pettograsso Mark Pettograsso Bar Bully
Tony  Viveiros Tony Viveiros Bartender
Armen  Garo Armen Garo Gio Salgado
Jared  Voss Jared Voss John Kaufman
Emilia  Faucher Emilia Faucher Misha
Marilyn  Busch Marilyn Busch Nina
Melissa  McMeekin Melissa McMeekin Barb
Erica  McDermott Erica McDermott Angela
Garrett  McKechnie Garrett McKechnie Chet Turner
Rebecca  Gibel Rebecca Gibel Joanne Biles
Tj  Ciarametaro Tj Ciarametaro Coast Guard Boarding Officer
Gary  Galone Gary Galone Coast Guard Officer
Nikki  Kim Nikki Kim Monitor #1
Mary Ann Schaub Mary Ann Schaub Monitor #2
Cassandra  Berta Cassandra Berta Vocalist
Sarah  Clarke Sarah Clarke Tanya
Rena  Maliszewski Rena Maliszewski Female Jury Member
David  Newsom David Newsom Male Jury Member
Alexander M. Akerblom Alexander M. Akerblom Band Member (neoficiálně)
David S. Bookbinder David S. Bookbinder High School Parent (neoficiálně)
Jeff  Bouffard Jeff Bouffard Dockworker (neoficiálně)
  Brina Brina Pagent Guest (neoficiálně)
Peter  Brownlee Peter Brownlee Parent (neoficiálně)
Richard  Chandler Richard Chandler Parent (neoficiálně)
Charles  Coan Charles Coan School teacher (neoficiálně)
Dennis  Daniel Dennis Daniel Parent (neoficiálně)
Ian Dylan Hunt Ian Dylan Hunt Fisherman (neoficiálně)
Sydney  Jenkins Sydney Jenkins Extra (neoficiálně)
Elbert  Kim Elbert Kim Jackie Rossi's Attorney (neoficiálně)
Laurie  Kwiatkowski Laurie Kwiatkowski High School Parent (neoficiálně)
Rob  Lévesque Rob Lévesque Boat Captain (neoficiálně)
Pamela Jayne Morgan Pamela Jayne Morgan Shopper Woman (neoficiálně)
Randy  Morris Randy Morris Fisherman (neoficiálně)
Jonathan  Neves Jonathan Neves Student (neoficiálně)
Kiara  Pichardo Kiara Pichardo Cashier (neoficiálně)
Anne  Reardon Anne Reardon Jimmy's Wife (neoficiálně)
Amber  Sage Amber Sage Audience Member (neoficiálně)
Sandra Jack Shaw Sandra Jack Shaw Audience Member (neoficiálně)
Susan Halsey Singer Susan Halsey Singer Parent (neoficiálně)
Justin M. Tolliver Justin M. Tolliver Fisherman (neoficiálně)
Madison Paige Trzaski Madison Paige Trzaski Mean Girl (neoficiálně)
Stephanie  Vachon Stephanie Vachon High School Student (neoficiálně)
Earl Lee White Earl Lee White High School Student (neoficiálně)
Justin  Wright Justin Wright Coast Guard Officer (neoficiálně)

Scénář
Eric  Lartigau Eric Lartigau (film La Famille Belier)
Victoria  Bedos Victoria Bedos (film La Famille Belier)
Thomas  Bidegain Thomas Bidegain (film La Famille Belier)
Sian  Heder Sian Heder (scénář)
Stanislas  Carré de Malberg Stanislas Carré de Malberg (film La Famille Belier)

Produkce
Sarah  Borch-Jacobsen Sarah Borch-Jacobsen (výkonný producent)
Stéphane  Célérier Stéphane Célérier (vedoucí produkce)
Eric  Jehelmann Eric Jehelmann (vedoucí produkce)
Valérie  Garcia Valérie Garcia (vedoucí produkce)
Patrick  Wachsberger Patrick Wachsberger (producent)
Marie de Cenival Marie de Cenival (co-producent)
Kristie  Lutz Kristie Lutz (vedoucí produkce)
Jérôme  Seydoux Jérôme Seydoux (producent)
Hester  Hargett Hester Hargett (co-producent)
Fabrice  Gianfermi Fabrice Gianfermi (producent)
Philippe  Rousselet Philippe Rousselet (producent)
Ged  Dickersin Ged Dickersin (co-producent)
Ardavan  Safaee Ardavan Safaee (výkonný producent)

Kamera
Paula  Huidobro Paula Huidobro (director of photography)

Hudba
Marius De Vries Marius De Vries

Střih
Geraud  Brisson Geraud Brisson

Architekt
Diane  Lederman Diane Lederman

Kostýmy
Brenda  Abbandandolo Brenda Abbandandolo

Casting
Tricia  Wood Tricia Wood
Lisa  Zagoria Lisa Zagoria
Deborah  Aquila Deborah Aquila

Masky
Kristina  Ellery Kristina Ellery (maskér)
Michelle  Connolly Michelle Connolly (Hair Department Head)
Sherryn  Smith Sherryn Smith (key makeup artist)
Krystle  Poulin Krystle Poulin (maskér)
Juliet  Loveland Juliet Loveland (makeup department head)

Umělecký vedoucí
Paul  Richards Paul Richards
Jeremy  Woolsey Jeremy Woolsey

Výprava
Amy  Morrison Amy Morrison
Vanessa  Knoll Vanessa Knoll

80%
  • %

Musíte se přihlásit

Hodnotit nebo komentovat můžete až po příhlášení.

Přihlásit se

Zaregistrovat se

Celkem 1 hodnocení

Oblíbenost

Tento týden žádná změna


Mohlo by vás zajímat

ico ico ico ico ico ico ico ico
V rytmu srdce
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace