Lesli Linka Glatter | ||
Michael Cuesta | ||
Clark Johnson | ||
Jeffrey Nachmanoff |
Claire Danes | Carrie Mathison | |
Damian Lewis | Nicholas Brody | |
Morena Baccarin | Jessica Brody | |
David Harewood | David Estes | |
Diego Klattenhoff | Mike Faber | |
Jackson Pace | Chris Brody | |
Morgan Saylor | Dana Brody | |
Mandy Patinkin | Saul Berenson | |
Navid Negahban | Abu Nazir/ | |
Hrach Titizian | Danny Galvez | |
David Marciano | Virgil | |
Chris Chalk | Tom Walker | |
Jamey Sheridan | Vice President William Walden | |
Maury Sterling | Max | |
Amy Hargreaves | Maggie Mathison | |
Marin Ireland | Aileen Morgan | |
Taylor Kowalski | Xander | |
Omid Abtahi | Raqim Faisel | |
Sarita Choudhury | Mira Berenson | |
Afton Williamson | Helen Walker | |
Ramsey Faragallah | Mansour Al-Zahrani | |
Alok Tewari | Latif Bin Walid | |
Jason Hatfield | Pittman | |
Linda Purl | Elizabeth Gaines | |
Candace Blanchard | Reporter/ | |
Chris Cozort | Bus Passenger/ | |
Scott Bryce | Major Foster | |
James Rebhorn | Frank Mathison | |
Amir Arison | Prince Farid Bin Abbud | |
Sammy Sheik | Imam Rafan Gohar | |
Charles Borland | Sanders | |
Brianna Brown | Lynne Reed | |
Billy Smith | Special Agent Hall | |
Reggie Austin | Matt | |
Melissa Benoist | Stacy Morton | |
Chelsea Cardwell | Maddie | |
Jaden Harmon | Lucas Walker | |
Renee Gelais St. | Ruby Mathison | |
Rachel Gelais St. | Josie Mathison | |
Dan Mengini | Alan Quick/ | |
Cabrenna H Burks | Demonstrator/ | |
April Eliza | FBI agent/ | |
Jonathan Hart | Air Force Soldier/ | |
George McPherson | CIA Analyst/ | |
Rigo Nova | Muslim Protester/ | |
Rupert Friend | Peter Quinn | |
F. Murray Abraham |
Alexander Cary | ||
Henry Bromell | ||
Meredith Stiehm | ||
Alex Gansa | ||
Gideon Raff | ||
Howard Gordon | ||
Chip Johannessen |
Alexander Cary | (co-výkonný producent) | |
Henry Bromell | (consulting producer) | |
Meredith Stiehm | (consulting producer) | |
Michael Klick | (producent) | |
Avi Nir | (výkonný producent) | |
Katie O'Hara | (co-producer / associate producer) | |
Michael Cuesta | (výkonný producent) | |
Ran Telem | (výkonný producent) | |
Alex Gansa | (výkonný producent) | |
Gideon Raff | (výkonný producent) | |
Howard Gordon | (výkonný producent) | |
Chip Johannessen | (co-výkonný producent) |
Nelson Cragg |
Sean Callery |
Jordan Goldman | ||
Terry Kelley | ||
Joe Hobeck |
John D. Kretschmer |
Katina Le Kerr | ||
Marina Draghici |
Judy Henderson |
Bryan Reynolds | (additional makeup / additional makeup artist) | |
John R. Bayless | (makeup department head) | |
Deborah Ball | (hair department head) | |
Chris Varosky | (key makeup artist) | |
Anthony Brooks | (additional makeup / makeup artist) | |
Tara DiPetrillo | (additional makeup artist) |
Geoffrey S. Grimsman |
Summer Eubanks |