Dan Kwan | ||
Daniel Scheinert |
Michelle Yeoh | Evelyn Wang | |
Stephanie Hsu | Joy Wang/Jobu Tupaki | |
Ke Huy Quan | Waymond Wang | |
James Hong | Gong Gong | |
Jamie Lee Curtis | Deirdre Beaubeirdre | |
Tallie Medel | Becky Sregor | |
Jenny Slate | Big Nose | |
Harry Shum Jr. | Chad | |
Biff Wiff | Rick | |
Sunita Mani | TV Musical - Queen | |
Aaron Lazar | TV Musical - Soldier | |
Brian Le | Alpha Jumper - Trophy | |
Andy Le | Alpha Jumper - Bigger Trophy | |
Narayana Cabral | Security Guard | |
Chelsey Goldsmith | Security Guard | |
Craig Henningsen | Security Guard | |
Anthony Molinari | Police - Confetti | |
Dan Brown | Police - Salsa | |
Panuvat Anthony Nanakornpanom | Police - Luchador | |
Cara Marie Chooljian | Alpha Jumper - Jogger | |
Randall Archer | Alpha Jumper - Edgelord | |
Efka Kvaraciejus | Alpha Jumper - SWAT | |
Peter Banifaz | Alpha RV Officer | |
Audrey Wasilewski | Alpha RV Officer | |
Li Jing | Kung Fu Master | |
Dylan Henry Lau | Young Boy Waymond | |
Peter Boon Koh | Maternity Doctor | |
Timothy Eulich | Laundromat Police | |
Daniel Scheinert | District Manager | |
Michiko Nishiwaki | Kung Fu Competitor/Co-Star | |
Jane Lui | Opera Evelyn (hlas) | |
Jason Hamer | Raccacoonie Puppeteer | |
Timothy Ralston | Raccacoonie Puppeteer | |
Hiroshi Yada | Raccacoonie Puppeteer | |
Elle Alexander | Lunch Lady (neoficiálně) | |
Emmett Ferguson | Movie Theater Goer (neoficiálně) | |
Freya Fox | Mei Li (neoficiálně) | |
Waymond Lee | Chinese Choir/Movie Producer (neoficiálně) | |
Amanda MacLeod | Dominatrix (neoficiálně) | |
Randy Newman | Raccacoonie (hlas ,neoficiálně) | |
Pablo Ramos | Pedestrian (neoficiálně) | |
D.Y. Sao | Chinese Choir (neoficiálně) |
Dan Kwan | (napsal) | |
Daniel Scheinert | (napsal) |
Sarah Finn | (co-producent) | |
Virginie Besson-Silla | (producent Paris pickup crew, Europacorp) | |
Mike Larocca | (producent) | |
Todd Makurath | (výkonný producent) | |
Theresa Steele Page | (výkonný producent) | |
Joe Russo | (producent) | |
Jon Read | (co-producent) | |
Anthony Russo | (producent) | |
Josh Rudnick | (výkonný producent) | |
Allison Rose Carter | (co-producent) | |
Jonathan Wang | (producent) | |
Tim Headington | (výkonný producent) | |
Dan Kwan | (producent) | |
Michelle Yeoh | (výkonný producent) | |
Daniel Scheinert | (producent) |
Larkin Seiple | (director of photography) |
Son Lux |
Paul Rogers |
Jason Kisvarday |
Shirley Kurata |
Sarah Finn |
Amelia Brooke |
Kelsi Ephraim |
David Byrne | ||
Ryan Lott | ||
Mitski |