Michel Gondry |
Seth Rogen | Britt Reid/The Green Hornet | |
Jay Chou | Kato | |
Cameron Diaz | Lenore Case | |
Tom Wilkinson | James Reid | |
Christoph Waltz | Chudnofsky | |
David Harbour | Scanlon | |
Edward James Olmos | Mike Axford | |
Jamie Harris | Popeye | |
Chad Coleman | Chili | |
Edward Furlong | Tupper | |
Jill Remez | Daily Sentinel Reporter | |
Joe O'Connor | Daily Sentinel Reporter | |
Morgan Rusler | Daily Sentinel Reporter | |
Joshua Erenberg | Young Britt | |
Analeigh Tipton | Ana Lee | |
Taylor Cole | Limo Girl | |
Robert Clotworthy | Politician | |
Jamison Yang | City Hall Reporter | |
Michael Holden | Funeral Businessman | |
Irene White | Maid | |
Gary Davis | Police Officer | |
Billy Mayo | Police Officer | |
Brandon Rudat | TV Anchor | |
Beverly Brooks | TV Anchor | |
Lu Parker | TV Anchor | |
Diane Mizota | TV Reporter | |
Theodore Bressman | Daniel Vertlieb/Dead Reporter | |
Dave Rickley | Archive Reporter | |
Dina Mamedova | Russian Aftermath Reporter | |
Tanner Gill | SWAT Leader | |
George Fisher | Chauffeur | |
Daniel Arrias | Drug Dealer | |
Eddie Perez | Drug Dealer | |
Bryan Thompson | Crackhead | |
Reuben Langdon | Crackhead | |
Ameer Alexander | Armenian Gang Boss | |
Alexandra Lord | Pool Girl | |
Christy Petersen | Pool Girl | |
Frederick C. Ruiz | Club Bouncer | |
Keith Adams | Chudnofsky's Gang | |
Dennis Keiffer | Chudnofsky's Gang | |
Travon Magee | Chudnofsky's Gang | |
David Powledge | Chudnofsky's Gang | |
Jerry Trimble | Chudnofsky's Gang | |
Zoli Dora | Printing Press Gang | |
Hunter James Mckeever | Private School Boy | |
Les Mumphrey | Hipster | |
Brandon Rush | TV Anchor | |
Austin Michael Coleman | Playground Bully (neoficiálně) | |
James Franco | Danny 'Crystal' Clear (neoficiálně) | |
Thayr Harris | Crackhead (neoficiálně) | |
Don Kress | Chudnofsky's Gang (neoficiálně) | |
Maximilian Law | Thug (neoficiálně) | |
Deborah Rombaut | Heavy Metal Groupie (neoficiálně) | |
Sarah Skeeters | Reporter (neoficiálně) |
Evan Goldberg | (napsal) | |
George W. Trendle | (radio series The Green Hornet) | |
Seth Rogen | (napsal) |
Raffi Adlan | (co-producent) | |
Michael Grillo | (výkonný producent) | |
Ori Marmur | (výkonný producent) | |
Neal H. Moritz | (producent) | |
Lisa Rodgers | (vedoucí produkce) | |
Leeann Stonebreaker | (vedoucí produkce) | |
George W. Trendle Jr. | (výkonný producent) | |
Evan Goldberg | (výkonný producent) | |
Seth Rogen | (výkonný producent) |
John Schwartzman |
James Newton Howard |
Michael Tronick |
Owen Paterson |
Kym Barrett |
Francine Maisler |
Chad S. Frey | ||
Greg Papalia | ||
Benjamin Edelberg |
Ronald R. Reiss |
Robert Danzey-Persaud | (synth programming) | |
Matthew J. Ward | (additional score recordings) | |
Bruce Babcock | (orchestrator) | |
Mark Graham | (head of music preparation) | |
Carlton Kaller | (hudební editor) | |
Joe E. Rand | (hudební editor) | |
Stuart Michael Thomas | (composer additional music) | |
Steven L. Smith | (music preparation) | |
Sandy DeCrescent | (orchestra contractor) | |
Ryeland Allison | (composer additional music) | |
Pete Anthony | (dirigent, orchestrator) | |
Joel Iwataki | (music scoring mixer) | |
Jon Kull | (orchestrator) | |
Shawn Murphy | (music recording) | |
Peter Rotter | (orchestra contractor) |