Phil Lord | ||
Jason Ensler | ||
Peter Lauer | ||
Jake Szymanski | ||
Troy Miller | ||
Dean Holland | ||
Julie Anne Robinson | ||
Jorma Taccone | ||
Craig Zisk | ||
Chris Miller | ||
Beth McCarthy-Miller |
Andy Samberg | Detective Jake Peralta | |
Stephanie Beatriz | Detective Rosa Diaz | |
Terry Crews | Sergeant Terry Jeffords | |
Melissa Fumero | Detective Amy Santiago | |
Joe Lo Truglio | Detective Charles Boyle | |
Chelsea Peretti | Gina Linetti | |
Andre Braugher | Captain Ray Holt | |
Dirk Blocker | Hitchcock | |
Joel McKinnon Miller | Scully | |
Mike Hagerty | Captain McGinley/ | |
Miles Platt | Young Jake | |
Fred Armisen | Mlepnos | |
Kid Cudi | Dustin Whitman | |
Mary Elizabeth Ellis | Dr. Rossi | |
Stacy Keach | Jimmy Brogan | |
Patton Oswalt | Fire Marshall Boone | |
Dean Winters | Detective Pembroke | |
Jerry Minor | Jerry Grundhaven | |
Andy Richter | Doorman | |
John Ross Bowie | Sister Steve | |
Oliver Carter | 8-Year-Old Charles | |
James M. Connor | Deputy Commissioner Podolski | |
Jamie Denbo | Hillary | |
Kevin Dorff | Bartender | |
Phil Abrams | Uncle Bob | |
Anthony Azizi | Ahmed | |
Liz Benoit | Elaine | |
Pete Davidson | Steven | |
Joey Diaz | Sal | |
Andrew Friedman | Gil | |
Michael Marc Friedman | Donny | |
Michael Grant | Trevor Podolski | |
Becky Thyre | Mrs. Patterson | |
Bruno Amato | Mario | |
Jacquie Barnbrook | Martha | |
Mark Berry | Deputy Chief Gerber | |
Christina Brown | Sexy Robot | |
Frank Cappello | Louie | |
Jamal Duff | Zeke | |
Anthony L. Fernandez | Perp | |
Cleo Fraser | Charles's Sister | |
Wayne Lopez | Uniformed Cop | |
Kirk Bovill | Paul Haimes | |
Isabella Day | Rosa's Niece | |
Allen Evangelista | Savant - Corey Parks | |
Kanin Howell | Banana Perp | |
Annie Korzen | Estelle | |
Paul Mabon | Officer Lou | |
Martinez | Purse Snatcher | |
Doug Morency | Sergeant | |
Scott Michael Morgan | Judd Sterrino | |
Artemis Pebdani | Carlene | |
Jerome Ro Brooks | Uniformed Cop | |
Catherine Carlen | Andrea | |
Barry Cullison | George | |
Destiny Fernandez | Kid | |
Christian Ford | Lance Legweak | |
Nick Gracer | Ratko | |
Darlene Kardon | Grammy Nona Boyle | |
Rob Kerkovich | Bunder | |
Justin McCully | Tarzan | |
Will McLaughlin | Big Santa | |
Amanda Reed | Sue | |
Lindsey Sims-Lewis | Kari | |
Makeda Declet | Calista | |
Andy Forrest | Sergeant Crawley | |
Joe Jefferson | Old Man | |
Nick Nicotera | Royal Baby #3 | |
Brendan Norman | Young Haimes | |
Houston Rhines | Gabe | |
Helen Slayton-Hughes | Helen | |
Landall Goolsby | Thomas | |
Joyce Guy | Judge Constance Copeland | |
Esther Kwan | Woman at Mahjong | |
Kat Palardy | Raggedy Ann | |
Ric Sarabia | Little Santa | |
Jimmy Smagula | John Perpton | |
Jack Walsh | George | |
Ron Haralson | Lorenzo | |
Cici Lau | Woman at Mahjong | |
K.T. Thangavelu | Mrs. Stratton | |
Spice Williams-Crosby | Prostitute | |
Timothy Hornor | Simon | |
Alice Lo | Woman at Mahjong | |
Arianna Ortiz | Rosa's Sister | |
Patrick Robert Smith | Gino | |
Ayo Sorrells | Uniformed Cop | |
Robert Paul Taylor | Richmond | |
Brooklyn Nine-Nine | Little Santa | |
Mary Stein | Melanie | |
Phoenix Wong | Lookout Fred | |
Wayne Temple | Scott | |
Tim Trobec | Kevin | |
Allen Benatar | Guy Named Mark | |
David Carmon | Royal Baby | |
Matthew Daniell | Zombie Drug Dealer | |
Jared Lynton | Gorilla Drug Dealer | |
Matthew K. Moore | Homeless Man | |
Marc Abbink | Bar Patron (neoficiálně) | |
Gregoer Boru | Tattooed Perp (neoficiálně) | |
Nathan Clarkson | Robber (neoficiálně) | |
Doby Daenger | Arrested Criminal (neoficiálně) | |
Nick Drago | Royal Baby (neoficiálně) | |
Jade Ealy | Bunder's Smoke Friend (neoficiálně) | |
Khalid Ghajji | Police Officer (neoficiálně) | |
Euguen Leon | Robber (neoficiálně) | |
Sarah Spears | Disco Strangler's Victim (neoficiálně) | |
Christopher Valentine | The Perp. (neoficiálně) |
Luke Del Tredici | ||
Gabe Liedman | ||
Norm Hiscock | ||
Laura McCreary | ||
Michael Schur | (tvůrce) | |
Gil Ozeri | ||
Prentice Penny | ||
Lakshmi Sundaram | ||
Lesley Arfin | ||
Daniel J. Goor | (tvůrce) |
Luke Del Tredici | (co-producent) | |
Phil Lord | (výkonný producent) | |
David Miner | (výkonný producent) | |
Daniel J. Goor | (výkonný producent) | |
Marshall Boone | (vedoucí produkce) | |
Norm Hiscock | (consulting producer) | |
Matt Nodella | (producent) | |
Laura McCreary | (co-producent) | |
Michael Schur | (výkonný producent) | |
David Hyman | (co-producent) | |
Craig Zisk | (co-výkonný producent) | |
Thomas Ragazzo | (vedoucí produkce) | |
Chris Miller | (výkonný producent) | |
Prentice Penny | (co-producent) | |
Morgan Sackett | (producent) | |
Andy Samberg | (producent) |
Barry Peterson | ||
Giovani Lampassi |
Dan Marocco |
Ryan Case | ||
Cortney Carrillo |
Sharon Busse | ||
Ian Phillips |
Kirston Leigh Mann |
Kimberly Wannop |