Damiano Damiani |
Michele Placido | komisař Corrado Cattani | |
Barbara De Rossi | Titti (Raffaella Pecci Scialoia) | |
Nicole Jamet | Else Cattani | |
Angelo Infanti | Sante Cirinná | |
Pino Colizzi | Nanni Santamaria | |
Renato Mori | Vice-Commissario Altero | |
Massimo Bonetti | Vice-Commissario Leo De Maria | |
Eurilla del Bono | Anna Caruso | |
Cariddi Nardulli | Paola Cattani | |
Geoffrey Copleston | Alfredo Ravanusa | |
Michele Abruzzo | Marquess's butler/Ruggiero | |
Jacques Dacqmine | Profesor Sebastiano Cannito | |
Paul Guers | Profesor Gianfranco Laudeo | |
Flavio Bucci | Don Manfredi | |
Florinda Bolkan | hraběnka Olga Camastra | |
François Périer | Avvocato Terrasini | |
Franco Tranchina | Prosecutor Scardone/Questore | |
Francesco Lauriano | Barone Platto | |
Luigi Ursi | Marquis Pecora | |
Rosangela Pagana | Rosa, Terrasini's niece | |
Luigi Vallini | 'Tino'/Santino | |
Erina Spoto | Cattani's housekeeper/Irina | |
Luigi Atzeri | Police Officer Martini | |
Marcello Perracchio | Accountant Lo Spanno | |
Patrizia Allegra | Ravanusa's Daughter | |
Silvino Vaccaro | Anna's Brother/Franco Caruso | |
Domenico Gennaro | Cirinná's Cousin/Antonio | |
Giuseppe Pierini | Cirinná's Second Cousin | |
Marcello Venditti | Bodyguard #1 | |
Alfredo Chiodi | Bodyguard #2 | |
Francesco Bagarella | Pianista | |
Pinuccia Passarello | Operní zpěvák | |
Alfonso Giganti | Carabinieri Captain | |
Maria Denaro | Cirinná's Mother | |
Giovanni Giancono | Public Works Contractor | |
Vittorio De Bisogno | svědek #1/vyslýchající | |
Cesare Nizzica | svědek #2/vyslýchající | |
Loris Bazzocchi | svědek #3/vyslýchající | |
Vittorio Duse | Professor Cristina/svědek | |
Armenio Marroni | Contractor | |
Renato Cecchetto | Prosecutor Achille Bordonaro | |
Vittorio Musy | Pharmaceuticals Contractor | |
Antonio Orlando | Police Officer Leo Settinelli | |
Giuseppe Namio | Armando Bolla | |
Mimmo Mignemi | Gaetano Mercenise | |
Regina Margherita | Piera, Manfredi's Aid | |
Rossana La Rosa | Sandra, Manfredi's Aid | |
Alessandro de Fredericis | Don Garofalo | |
Giancarlo Sacarolla | Garofallo's Lawyer | |
Susan Terry | Psyco Analist | |
Renato De Carmine | Commissario Marineo (neoficiálně) | |
Nick Delon | Biker's driver/Emanuele De Fazio (neoficiálně) | |
Vittoria Febbi | Contessa Olga Camastra (hlas ,neoficiálně) | |
Michele Gammino | Avvocato Terrasini (hlas ,neoficiálně) | |
Marcello Tusco | Puparo (neoficiálně) |
Ennio De Concini | (teleplay) | |
Massimo De Rita | (napsal) | |
Nicola Badalucco | (skript) | |
Lucio Battistrada | (napsal) |
Claudia Aloisi | (výkonný producent) |
Sebastiano Celeste |
Riz Ortolani |
Enzo Meniconi | ||
Gino Bartolini | (uncredited) |
Marisa Crimi | ||
Andretta Ferrero | (neoficiálně) |
Cornelia von Braun |
Luisa Di Fraia | (assistant makeup artist) | |
Raul Ranieri | (maskér) | |
Armenio Marroni | (kadeřnice) |
Diego Alchimede |
Renato Agostini | (speciální efekty) | |
Gabriela Bompani | (special effects assistant) | |
Antonio Corridori | (speciální efekty) | |
Danilo Bollettini | (speciální efekty) (neoficiálně) | |
Franco Ragusa | (speciální efekty) (neoficiálně) |
Diego Alchimede | (production manager) | |
Vito Di Bari | (production supervisor) |
Enrico Bergier | (asistent režie) | |
Vincenzo Corrao | (asistent režie) | |
Rita Agostini | (asistent režie) (neoficiálně) | |
Luigi Vallini | (asistent režie) |
Mimmo Varone | (hudební editor) (neoficiálně) | |
Riz Ortolani | (dirigent) |
Andrea Busiri Vici | (assistant Steadicam) | |
Francesco Damiani | (assistant camera) | |
Agostino Gorga | (chief electrician) | |
Alessandro Grossi | (operátor kamery) | |
Marco Onorato | (Steadicam operator) | |
Italo Tonni | (still photographer) |
Benito Alchimede | (foley artist) | |
Cinzia Alchimede | (boom operator) | |
Enzo Diliberto | (sound) | |
Pierluigi Leonardi | (střihač zvuku) | |
Walter Polini | (sound mixer) |
Egle Guarino | (asistent střihu) |
Lucia Costantini | (šatník) | |
Luciana Morosetti | (assistant costume designer) | |
Gabriella Lo Faro | (šatník) (neoficiálně) |
Walter di Blasio | (assistant set designer) | |
Paolo Lanzellotti | (engineer) | |
Osvaldo Monaco | (property master) | |
Mauro Passi | (interior decorator) | |
Umberto Turco | (set designer) |
Fabrizio Amato | (cashier) | |
Orazio Barrese | (asistent produkce) | |
Marco Dionisi | (cashier) | |
Tiziano Sarno | (asistent produkce) | |
Leslie La Penna | (dubbing director) (neoficiálně) | |
Bruno Menegotti | (administrator) (neoficiálně) | |
Armenio Marroni | (wigs supplier) |
Stefano Maria Mioni | (kaskadér) (neoficiálně) |