Todd Robinson |
Samuel L. Jackson | Takoda | |
Sebastian Stan | Scott Huffman | |
Christopher Plummer | Frank Pitsenbarger | |
Jeremy Irvine | William Pitsenbarger | |
Bradley Whitford | Carlton Stanton | |
Ed Harris | Ray Mott | |
Linus Roache | Whit Peters | |
Michael Imperioli | Jay Ford | |
Diane Ladd | Alice Pitsenbarger | |
Alison Sudol | Tara Huffman | |
Peter Fonda | Jimmy Burr | |
William Hurt | Tulley | |
John Savage | Kepper | |
Robert Pine | Meredith Huffman | |
Amy Madigan | Donna Burr | |
Zach Roerig | Young Ray Mott | |
Max Gail | Haley | |
Cody Walker | Young Kepper | |
Ser'Darius Blain | Young Takoda | |
Dale Dye | Senator Holt | |
LisaGay Hamilton | Celia | |
Travis Aaron Wade | Lieutenant Tom Allison | |
James Jagger | Young Jimmy Burr | |
Bruce MacVittie | Senator Martin Clayborne | |
Asher Miles Fallica | Luke Huffman | |
Hannah Black | Young Jenny | |
Richard Cawthorne | Young Holt | |
Mary Rogers McMaster | CNN Segment Producer | |
Wilbur Fitzgerald | Chairman | |
Ric Reitz | Young Frank | |
Ethan Russell | Young Tulley | |
Julian Adams | Lieutenant John Quaid | |
Rick Shuster | Pilot | |
Eoin O'Brien | Air Force Pilot Sage | |
Martin Copping | Slade | |
Rachel Harker | Older Jenny | |
John D. Hickman | Gene | |
Brenda L. Dubone | Takoda's Wife | |
Albert L. Taylor | Diner Patron | |
August Blanco Rosenstein | Private J. Larson | |
Vesse Saastamoinen | Radio Willy | |
Tyner Pesch | Soldier #4 Winter | |
Phong Atwood Vo | NVA soldier (hlas) | |
Dan Renalds | Private Benjamin | |
Russ Williamson | Senator | |
David E. Milsten | Pararescue Vet | |
Chris Winegar | SFC McLaurin | |
Tyler Robinson | James Mott | |
Tommy Hatto | ||
Tessa Robinson | Jesse Mott | |
Andrea Antonio Canal | USAF Captain (neoficiálně) | |
Raphael Dante' Carr Jr. | Takoda grandson's friend (neoficiálně) | |
Jamel Chambers | Navy Pilot (neoficiálně) | |
Cerro De la Wade | Airman (neoficiálně) | |
Erika Diamond | Senator (neoficiálně) | |
Robin Dyke | CO's Wife (neoficiálně) | |
Juan Gaspard | Family Member (neoficiálně) | |
Jason Gerrard | Senator (neoficiálně) | |
David Huegin | Bartender (neoficiálně) | |
Billy James | Homeless Guy (neoficiálně) | |
Toccarra James | Secretary (neoficiálně) | |
Perry Johnson | Senator (neoficiálně) | |
Aurora Karine | Veteran (neoficiálně) | |
Marquis Magwood | Airman Officer (neoficiálně) | |
Jarom Matson | Pentagon Security Guard (neoficiálně) | |
Nicanor Mendoza III | Military Veteran (neoficiálně) | |
Bradley J. Michael | Ceremony and Party Guest (neoficiálně) | |
Gary Miller | Senator (neoficiálně) | |
Jayvee Moritz | Homeless Man (neoficiálně) | |
Ryan Newton | Veteran Family Member (neoficiálně) | |
Brendan O'Donovan | Pentagon Employee (neoficiálně) | |
Barden Revelle IV | Family Member | |
Rose Lane Sanfilippo | Country Club Waitress (neoficiálně) | |
Milton Saul | Civilian/Pentagon Employee (neoficiálně) | |
Patti Schellhaas | Officer Wife (neoficiálně) | |
Robert Tinsley | Navy officer (neoficiálně) | |
Ashley Uecker | Family Member (neoficiálně) | |
Corinne van den Heuvel | Senator (neoficiálně) | |
Kelsey Walsh | Family Member CMOH (neoficiálně) | |
Wes Weems | Pentagon Security Guard (neoficiálně) | |
Marvin E. West | Family member CMOH (neoficiálně) | |
Daniel Whyte | Major (neoficiálně) | |
Rhonda Williams | Chairman Staff (neoficiálně) | |
Lina Zalewski | Senator and Pentagon Employee (neoficiálně) |
Todd Robinson | (napsal) |
David Gendron | (výkonný producent) | |
Julie Echeverri | (vedoucí produkce) | |
Jordi Rediu | (producent) | |
Brian Pitt | (výkonný producent Thailand, line producer Thailand) | |
Ali Jazayeri | (výkonný producent) | |
Paul English | (vedoucí produkce) | |
Sara Rossi | (vedoucí produkce) | |
Cesare Fazari | (výkonný producent) | |
Shaun Sanghani | (producent) | |
Matthew Helderman | (výkonný producent) | |
Jenna Sanz-Agero | (výkonný producent) | |
Alex Hernandez | (vedoucí produkce) | |
Michael Selby | (Producer Thailand) | |
Michael Laundon | (výkonný producent) | |
Sidney Sherman | (producent) | |
Petr Jákl | (producent) | |
Andrew Boswell | (výkonný producent) | |
Jessica Martins | (výkonný producent) | |
Louis Steyn | (výkonný producent) | |
T.J. Steyn | (výkonný producent) | |
Pen Densham | (producent) | |
Lauren Selig | (producent) | |
Larissa Michel | (co-výkonný producent) | |
Sunny Vohra | (výkonný producent) | |
Stephen Morgenstern | (co-výkonný producent) | |
Lisa Osinloye | (výkonný producent) | |
Simone White | (výkonný producent) | |
Kyle Bellinger | (co-producent) | |
Patrick Markey | (výkonný producent) | |
Habib Paracha | (výkonný producent) | |
David Winter | (co-výkonný producent) | |
Tamara Birkemoe | (výkonný producent) | |
Mark Damon | (producent) | |
Robert Reed Peterson | (producent) | |
Peter Winther | (výkonný producent) | |
Timothy Scott Bogart | (producent) | |
John Watson | (producent) | |
Lisa Wolofsky | (výkonný producent) | |
Nicholas Cafritz | (producent) | |
Wayne Chang | (vedoucí produkce) | |
Adi Cohen | (producent) | |
George Parra | (výkonný producent Costa Rica unit) | |
Michael Bassick | (producent) | |
Wilson DaSilva | (výkonný producent) | |
Anchittha Phongchub | (line producer Thailand) | |
Bradley Buecker | (co-producent) | |
Martin J. Barab | (výkonný producent) | |
Travis Aaron Wade | (co-producent) | |
Julian Adams | (producent) |
Byron Werner | (director of photography) |
Philip Klein |
Claudia Castello | ||
Richard Nord | (lead editor) | |
Terel Gibson |
Jonathan A. Carlson |
Peggy Stamper |
Iris Hampton |
Siranat Ratchusanti | (art director Thailand) |
Kristie Suffield |