NafilmyDěcka jsou v pohodě > Tvůrci

Tvůrci: Děcka jsou v pohodě (2010)

Režie
Lisa  Cholodenko Lisa Cholodenko

Účinkující
Julianne  Moore Julianne Moore Jules
Annette  Bening Annette Bening Nic
Mark  Ruffalo Mark Ruffalo Paul
Mia  Wasikowska Mia Wasikowska Joni
Josh  Hutcherson Josh Hutcherson Laser
Yaya  DaCosta Yaya DaCosta Tanya
Kunal  Sharma Kunal Sharma Jai
Eddie  Hassell Eddie Hassell Clay
Zosia  Mamet Zosia Mamet Sasha
Joaquín  Garrido Joaquín Garrido Luis
Rebecca  Lawrence Rebecca Lawrence Brooke
Lisa  Eisner Lisa Eisner Stella
Eric  Eisner Eric Eisner Joel
Sasha  Spielberg Sasha Spielberg Waify Girl
James  MacDonald James MacDonald Clay's Dad
Margo  Victor Margo Victor Bartender
Amy  Grabow Amy Grabow Pregnant Woman (nepotvrzeno)
Stuart  Blumberg Stuart Blumberg Sous-chef (neoficiálně)

Scénář
Lisa  Cholodenko Lisa Cholodenko (napsal)
Stuart  Blumberg Stuart Blumberg (napsal)

Produkce
Celine  Rattray Celine Rattray (producent)
Laura  Rosenthal Laura Rosenthal (co-producent)
Andy  Sawyer Andy Sawyer (výkonný producent)
Steven  Saxton Steven Saxton (výkonný producent)
Charles E. Bush Jr. Charles E. Bush Jr. (co-producent)
Gary  Gilbert Gary Gilbert (producent)
Christy Scott Cashman Christy Scott Cashman (výkonný producent)
J. Todd Harris J. Todd Harris (výkonný producent)
Ron  Stein Ron Stein (výkonný producent)
Philippe  Hellmann Philippe Hellmann (producent)
Bergen  Swanson Bergen Swanson (co-producent)
Jordan  Horowitz Jordan Horowitz (producent)
Daniela Taplin Lundberg Daniela Taplin Lundberg (producent)
Neil  Katz Neil Katz (výkonný producent)
Todd J. Labarowski Todd J. Labarowski (co-producent)
Jeffrey  Levy-Hinte Jeffrey Levy-Hinte (producent)
Riva  Marker Riva Marker (výkonný producent)
Camille  Moreau Camille Moreau (co-producent)
Joel  Newton Joel Newton (co-producent)
Anne  O'Shea Anne O'Shea (výkonný producent)

Kamera
Igor  Jadue-Lillo Igor Jadue-Lillo

Hudba
Carter  Burwell Carter Burwell
Nathan  Larson Nathan Larson
Craig  Wedren Craig Wedren

Střih
Jeffrey M. Werner Jeffrey M. Werner

Architekt
Julie  Berghoff Julie Berghoff

Kostýmy
Mary Claire Hannan Mary Claire Hannan

Casting
Laura  Rosenthal Laura Rosenthal
Liz  Dean Liz Dean

Masky
Cydney  Cornell Cydney Cornell (department head hair stylist)
Elaine L. Offers Elaine L. Offers (makeup department head)
Valli  O'Reilly Valli O'Reilly (co-department head makeup Annette Bening, personal makeup artist Annette Bening)

Umělecký vedoucí
James  Connelly James Connelly

Vizualní efekty
Charlotta  Forssman Charlotta Forssman (visual effects artist)
Sung Kyu Koo Sung Kyu Koo (visual effects compositor)
Todd  Sines Todd Sines (vedoucí vizuálních efektů)
Wilson  Tang Wilson Tang (digital restoration)

Výroba
James  Debbs James Debbs (post-production supervisor)
Tracey  Landon Tracey Landon (production supervisor)
Bergen  Swanson Bergen Swanson (unit production manager)

Asistent režie
Jasmine  Alhambra Jasmine Alhambra (second assistant director)
Emily  Hogan Emily Hogan (second second assistant director)
Jesse  Nye Jesse Nye (first assistant director)

Hudební oddělení
Liza  Richardson Liza Richardson (hudební vedoucí)
Jennifer  Barak Jennifer Barak (hudební editor)

Kamera a světla
Michael  DiGiovanni Michael DiGiovanni (rigging grip)
Erik A. Erichsen Erik A. Erichsen (lighting technician)
Mark  Figueroa Mark Figueroa (1. asistent kamery)
Seth  Greenwald Seth Greenwald (dolly grip)
Greg  Karamov Greg Karamov (key grip)
Dayton  Nietert Dayton Nietert (hlavní osvětlovač)
Leoncio  Provoste Leoncio Provoste (1. asistent kamery "b" camera)
Gaston  Richmond Gaston Richmond (assistant camera)
Miguel  Sánchez Miguel Sánchez (elektrikář)
Alex  Scott Alex Scott (additional assistant camera)
Suzanne  Tenner Suzanne Tenner (still photographer)
Aaron Ali Tichenor Aaron Ali Tichenor (film loader)

Zvuk
Frank  Gaeta Frank Gaeta (zvukař, sound re-recording mixer, mistr zvuku)
José Antonio García José Antonio García (sound mixer)
Eric  Gitelson Eric Gitelson (adr engineer)
Catherine  Harper Catherine Harper (foley artist)
Joe  Iemola Joe Iemola (střihač zvukových efektů)
Darrin  Mann Darrin Mann (foley mixer)
Jeff  Seelye Jeff Seelye (adr assistant)
Elmo  Weber Elmo Weber (sound re-recording mixer, mistr zvuku)
Eric  Bautista Eric Bautista (sound utility)
Jonathan  Fuh Jonathan Fuh (boom operator)

Oddělení střihu
Robert  Drwila Robert Drwila (1. asistent střihu)
Jason  Fabbro Jason Fabbro (colorist)
Mark  Sahagun Mark Sahagun (digital intermediate editor)
Jeff  Smithwick Jeff Smithwick (film timer)
Marc  Wielage Marc Wielage (digital colorist)

Oddělení castingu
Chris  Bustard Chris Bustard (extras casting)
Maribeth  Fox Maribeth Fox (casting associate)
Eric  Souliere Eric Souliere (casting associate)

Kostýmní oddělení
Jacqueline  Aronson Jacqueline Aronson (vedoucí kostýmů)
Kathryn L. Bucher Kathryn L. Bucher (kostýmář)
Lisa Marie Harris Lisa Marie Harris (set costumer)
Lisa  Harris Lisa Harris (set costumer)

Doprava
Tony  Barattini Tony Barattini (řidič production van)
Geno  Hart Geno Hart (transportation coordinator)
Chris  Haynes Chris Haynes (řidič)
Hardy  Ophuls Hardy Ophuls (transportation captain)
Marty  Osborne Marty Osborne (picture car coordinator)
John  Pellegrino John Pellegrino (transportation co-captain)
Adam  Pinkstaff Adam Pinkstaff (transportation captain)

Umělecké oddělení
Alexandra  Dunn Alexandra Dunn (art department assistant)
Jeffrey M. O'Brien Jeffrey M. O'Brien (property master)
Cindy  Peters Cindy Peters (art department coordinator)
Rachel  Rosales Rachel Rosales (assistant set decorator/buyer)

Ostatní
Ned R. Shapiro Ned R. Shapiro (location manager)
Heather  Fielding Heather Fielding (studio teacher)
Marc H. Simon Marc H. Simon (legal counsel)
Andy  Goldman Andy Goldman (title designer)
Meredith  Greenberg Meredith Greenberg (asistent produkce)
Wednesday  Standley Wednesday Standley (assistant Mark Ruffalo)
Adam M. Stone Adam M. Stone (product placement coordinator)
Jenny  Halper Jenny Halper (development executive)
Cat  Stone Cat Stone (product placement coordinator)
Takeo  Hori Takeo Hori (vice president Antidote Films)
Nathaniel  Stutz Nathaniel Stutz (assistant to the director Lisa Cholodenko)
Shawn  Hueston Shawn Hueston (assistant location manager)
Diana Van Leeuwen Diana Van Leeuwen (asistent produkce)
Courtney  LaBree Courtney LaBree (assistant production coordinator)
Gary  Woldman Gary Woldman (key crafts service)
Mark  Asaro Mark Asaro (production coordinator)
Tiffany Ann Lo Tiffany Ann Lo (assistant producer, assistant producer)
Michael  Barnes Michael Barnes (financial legal services)
Nic  Marshall Nic Marshall (executive in charge of production Mandalay Vision)
William  Batsel William Batsel (set production assistant)
Margaret  Martinez Margaret Martinez (first assistant accountant)
Tyler  Beem Tyler Beem (set production assistant)
Leslie  Merlin Leslie Merlin (asistent produkce)
Shauna  Bogetz Shauna Bogetz (production executive)
Sam  Nainoa Sam Nainoa (set production assistant)
Robert  Cable Robert Cable (production accountant)
Rebecca  Robertson Rebecca Robertson (script supervisor)
Alish  Erman Alish Erman (intern)
Jackson  Rowe Jackson Rowe (key set production assistant)
Megan  Schmidt Megan Schmidt (set production assistant)
Charles  Fagin Charles Fagin (key assistant location manager)

Poděkování
Tony  Lipp Tony Lipp (speciální poděkování)
Emilio  Mauro Emilio Mauro (speciální poděkování)

Kaskadér
Craig  Davis Craig Davis (kaskadér)
Sean  Graham Sean Graham (dublér)
Cassidy  Hice Cassidy Hice (kaskadér)
Mark  Norby Mark Norby (koordinátor kaskadérů)

63%
  • %

Musíte se přihlásit

Hodnotit nebo komentovat můžete až po příhlášení.

Přihlásit se

Zaregistrovat se

Celkem 4 hodnocení

Oblíbenost

Tento týden o 2% lepší

Odhad databáze

  • %



Mohlo by vás zajímat

ico ico ico ico ico ico ico ico
Děcka jsou v pohodě